Cholera, wykupiłem wczasy w Zagroniu, w Szczyrku i muszę jechać bo stracę kasę, ale jeszcze w tym sezonie (właśnie podjąłem decyzję) pojeżdżę na lodowcu i nigdy mnie już nie zobaczą w Beskidach...
Zróbcie to samo to zaczną nas wynosić buraki na rękach za 2,50, albo paść barany na śniegu i co jakiś czas wieszać się na orczyku !!!!!!