Narty - skionline.pl
Jump to content

czmiel

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About czmiel

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 10/10/1972
 1. czmiel

  Gondola W śweradowie

  Jak się dzisiaj wypowiedział w Muzycznym Radiu Burmistrz Świeradowa Roland Marciniak, jako termin otwarcia gondolki obstawia czerwiec tego roku. Na tych stronach co podałem wcześniej na pewno będzie głośno o otwarciu. No i oglądając galerie z budowy samemu można stwierdzić kiedy mniej więcej ono nastąpi. Link do galerii: Fotoreportaż z budowy. (są tam zdjęcia od dnia 1 czerwca 2007 roku - czyli od wycinki drzew)
 2. czmiel

  Gondola W śweradowie

  Witam wszystkich. Widzę, że temat naszej gondolki (zamieszkuję w Świeradowie) jest żywy, więc chciałbym podać kilka źródeł gdzie można się dowiedzieć co nieco przede wszystkim o obecnie trwającej budowie, danych technicznych jak nachylenie, przepustowość itp. i o terminie. Oficjalna strona Świeradowa: http://www.swieradowzdroj.pl Oficjalna strona Kolejki: http://www.kolejgondolowa.pl Nieoficjalna strona o Świeradowa: http://swieradow-zdroj.com.pl Na tych stronach mozna naprawdę znaleźć wiele informacji na temat tej inwestycji. Nie tylko same teksty, ale szczegółowe fotoreportarze z budowy np.: filmy i zdjęcia z prac helikoptera MI-8 przy stawianiu podpór. Zdecydowałem się umieścić te linki ponieważ widzę, że powstaje całkiem sporo legend na ten temat. Chchiałbym nadmienić, iż inwestorem jest Sobiesław Zasada, natomiast człowiekiem, który nadzoruje budowę i będzię szefem gondolki jest Edward Ptak pozyskany z gondoli na Jaworzynę Krynicką. Pozdrawiam i zyczę miłej lektury.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...