Narty - skionline.pl
Jump to content

Adrianek

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Adrianek

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 07/09/1991

Personal Information

 • Imię
  Adrian
 • Miejscowość
  Małopolska
 1. Czy ktoś wie, dlaczego stoi górny wyciąg i trasa nieczynna? Czy to jakaś poważna awaria go unieruchomiła, czy też inne są tego przyczyny? Dziękuję!
 2. Jadę do Tesoro w Val di Fiemme i proszę o poradę, którą drogę wybrać, która lepsza, na której mniej zimowych niespodzianek, stromych podjazdów i zjazdów, serpentyn? Pojadę od Brennero autostradą A22. Jak dalej? Czy zjechać z niej przed Bolzano i jechać na Tesero czy też jechać A22 za Bolzano i tam zjechać z niej? Jak lepiej, proszę o numery dróg, jakieś szczegóły. Dziękuję!!!
 3. Koledzy! Był może ktoś w niedzielę lub dzisiaj na Czarnym Groniu, Pracica za Andrychowem? Jakie warunki? Czy są kamyczki? Czy warto jechać nie niszcząc nart? Dziękuję!
 4. Kto jest w Pinzolo lub był w tych dniach? Jakie warunki? Jutro jadę i tam będę mieszkał i zaczynał jazdę. Dziękuję!
 5. Kto jest w Pinzolo lub był w tych dniach? Jakie warunki? Jutro jadę i tam będę mieszkał i zaczynał jazdę. Dziękuję!
 6. Zaliczyłem dzisiaj Mosorny. Pogoda cudowna, ośnieżony Diablak jak na dłoni. Stok świetnie przygotowany, tylko jeździć. Narciarzy mało, na trasie luz. Aha, z babcią klozetową bez zmian, czyli brak!
 7. Gregor_g4, twoja rada chyba nie pasuje do tego działu, czyli „Początkujący na nartach”, ona bardziej jest dla tych, co chcą jechać na olimpiadę do Soczi w dyscyplinie Jazda po muldach. Za informację jednak dziękuję!
 8. Proszę kolegów, którzy się na tym znają o pomoc. Jak prawidłowo jechać po stoku (np. czerwonym) z muldami, z takimi kopczykami z miękkiego, mokrego, ciężkiego śniegu? Czy należy tutaj stosować jakąś specjalną technikę? Dziękuję!
 9. Kolego D4r3k proszę podaj czy babka klozetowa była w toalecie i pobierała opłatę. Jeżeli nie wróciła to naprawdę musiało być super! Należy jeszcze dodać, że nie ma i nigdy nie było opłaty z parking, to też jest plusem!
 10. Ludzie, ale skąd nagle ściągnąć operatora ratraka. Przecież on dniówkę odrobił i teraz śpi! Tak jest na całym świecie.
 11. Dokładnie było tak – o 10 stanął wyciąg, ruszył o 10,45, ale system się zawiesił i nie działały bramki. O 11 chłopcy PKL odkręcili bramki i można było przez około godzinę jeździć za darmo. Całe zamieszanie było spowodowane zerwanym przewodem w sieci energetycznej, co fachowcy z Tauronu musieli usunąć. Miałem wykupioną kartę do 14 a ostatni raz wsiadałem na wyciąg o 14,35 i nie było żadnych kłopotów. Oczywiście, że to błąd, że ratrakują przed nocą a nie rano, ale są narciarze którzy lubią takie warunki jakie były, tzn dużo zajeżdżonego śniegu, ale nie muldy. Ja naprawdę jeździłem na nartach po
 12. Dzisiaj (czwartek) pierwszy raz w tym sezonie odwiedziłem Mosorny i pozytywne zaskoczenie – brak babki klozetowej! Warsztat jest, tzn biurko i krzesło a babki nie ma. Odjeżdżałem po 14-tej i też nie było. Toaleta czyściutka aż radość wejść za potrzebą. Myślę, że jeżeli warsztat został to i babka wróci. Narciarzy mało, pojeździć można co też uczyniłem.
 13. Adrianek

  Szczyrk today

  Po rocznej przerwie odwiedziłem Szczyrk – Solisko. Tam gdzie naśnieżają to warunki dobre i bardzo dobre, pogoda była piękna. Można się puścić z Małego Skrzycznego do Soliska, ponad 3 km bez zatrzymywania się. Ach, jak ja lubię takie długie trasy. Mały ruch, brak kolejek na wyciągach, nigdy z czymś takim się tam nie spotkałem. Myślę, że ludzie czytając na forach – „Omijajcie Szczyrk” zadziałało. W tym jest dużo prawdy przez te cholerne orczyki i te muldy pod nimi. To jest totalna klęska dla tego ośrodka!!! Powiem krótko, chcesz pojeździć i na maxa zmęczyć nogi to jedź do Szczyrku. Tylko duże in
 14. Koledzy, kto jeździł w Laskowo – Kamionna?? Jak tam jest? Czy dużo ludzi, czy trasa dobrze przygotowana, jakie warunki, no tak wszystko o tym ośrodku bo chcę się tam wybrać. Dziękuję!!!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...