Dzięki za pomoc, znalazłem ośrodek
Dzięki wszystkim za pomoc w poszukiwaniu ośrodka dla grupy zorganizowanej. Zdecydowałem się na hotel Alpinum, który doradzaliście. Myślę, że obóz się uda
Pozdrawiam. Artur
Wielkie dzięki Figo.
Dzięki za pomoc. Ciekawa wydaje się Twoja propozycja mety Gästehaus Krapinger. Pamiętasz może jak to wygląda cenowo i jak daleko od domu są wyciągi (jak jeżdżę sam to odległości nie są ważne ale przy grupie dzieciaków im bliżej tym bezpieczniej ? Na stronce nie ma informacji a nie wysyłałem jeszcze maila z zapytaniem. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam
Planuję zorganizować wyjazd na narty z grupą uczniów w wieku 12-14 lat (ok. 20 osób,grupa średniozaawansowana). Szukam pensjonatu (schroniska) w Austrii, w miarę blisko od granicy, niekoniecznie o wysokim standardzie, ale koniecznie niskiej cenie . Jeśli możecie coś podpowiedzieć będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam, Artur (artim77@op.pl)