Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

KTomek

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje osobiste

  • Imię
    Tomek
  • Miejscowość
    Poręba

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    Atomic sl9m
  • Buty marka
    Lange
  • Gogle
    uwex

Umiejętności

  • Styl jazdy
    carving
  • Poziom umiejętności
    6
  • Dni na nartach
    0

KTomek's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

0

Reputacja

  1. Dzięki za linka. Jak zawsze opinie są podzielone Ja osobiście przekonałem się do taktyki: najpierw krótsze narty z wypożyczalni (70-80 cm) i jak załapie bakcyla to po paru dniach kupuje dłuższe (90-100 cm). Dziecko 105 cm. I oczywiście instruktor. Choć sam jeżdżę parę ładnych lat, i jakoś z góry do wyciągu zawsze dotrę to nie mam ambicji zabawy w instruktora i jeszcze w dodatku ćwiczyć to na własnym dziecku. Wystarczy mi widok na stokach tatusiów uczących jeździć swoje pociechy, tylko szkoda że oni sami nie nie nauczyli się tej sztuki. Ale to już inna bajka. Najważniejsze żeby mały chciał jeździć i żeby śnieg w Polsce był
  2. Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że idę na łatwiznę i nie poszukam na forum ale goni mnie czas (aukcja allegro). Mam zamiar kupić narty dla syna - prawie 5 lat, 105 cm, waga ... nie wiem Oglądam na różnych aukcjach narty o długości 90 cm. Czy jest to dobry wybór? Czy raczej szukać krótszych nart? Syn nigdy nie miał jeszcze nart na nogach. Bardzo dziękuję za porady. Najbardziej kusi mnie narta: Atomic Race 5: http://allegro.pl/atomic-race-5-dl-80-cm-wiazania-atomic-race-i3660461428.html Pozdrawiam, Tomek.
  3. KTomek

    Salomon X-Wave

    Bardziej mnie interesowały praktyczne odczucia użytkowników tego buta, a nie opisy ze stron sklepów. Niemniej jednak dzięki za odpowiedź. But kupiony, jeszcze nie przetestowany. Mam nadzieję, że będzie ok.
  4. Witam serdecznie. Muszę szybko zdecydować się czy kupić te buty i dlatego nie przeszukałem forum czy temat tych butów był już poruszony. Jeśli tak to przepraszam za zaśmiecanie. Buty: http://allegro.pl/salomon-x-wave-x-2012-rozm-28-5-super-cena-i2970962114.html. But wydaje mi się być ok. Wygodny, nie uciska, ogólnie ok. Tylko co to za sprzęt. Nie ma go w katalogu na 2012 r. Czy to nie jakiś marketowy badziew. Proszę dajcie znać wszystko co wiecie na temat tego buta, czy warto go kupować. Parametry tzn.. flex 80 mnie odpowiada, każdy inny but kupowałbym o tym flexie. Piszcie szybko bo do wieczora muszę dać odpowiedź. Wielkie dzięki.
  5. Witam serdecznie. Nie mam pewności i proszę o info. Wydaje mi się, że w poprzednim sezonie skipass free był w Livigno (w wybranych apartamentach, 7 nocy, itp.) od 26 marca 2011 r. a nie od 14 kwietnia jak teraz doczytałem się na ich stronie. Czy mnie się coś poplątało z 26 marcem 2011, czy można się spodziewać w tym roku darmowej jazdy w końcówce marca 2012? Pozdrawiam, Tomek
  6. KTomek

    Zmiana nart.

    Hej. Dzięki dla wszystkich za podpowiedzi. Spróbuje coś z all mountain. Najlepiej to na początku sezonu skorzystam z wypożyczalni i pojeżdżę na różnych modelach. Wydaje mi sie, że jedną z lepiej wyposażonych jest wypożyczalnia sprzętu w Wisle na Soszowie, a i fajnie mi sie tam jeździ. Adam z tego co piszesz to u Ciebie poważniejsza sprawa z kontuzją kręgosłupa, gratulacje za upór i chęć powrotu do jazdy na deskach, Powodzenia. Pozdrawiam, Tomek
  7. Witam serdecznie. Do tej pory jeździłem na Atomicach sl 12. Pech chciał, ze 2 ostatnie sezony spędziłem w domu w związku z poważnym wypadkiem samochodowym (uszkodzenie kręgosłupa). W tym sezonie mam nadzieję nareszcie pojezdzić Niestety nie moge zbytni narazac kregoslupa wiec atomici sl odpadają jak i każda sztywniejsza narta. Muszę przejść na styl jazdy "relaksacyjnej" nawet nie wiecie jaki to ból. Moje prośba dotyczy polecenia jakieś narty do takiej własnie jazdy. Nie tak dla emeryta, ale coś łatwego i jednocześn ie pozwalającego do czasu do czasu zaszaleć . Piszę dlatego, że totalnie wypadłem z obiegu i nie wiem co wybrać w setkach ofert różnych firm na rynku. Dzięki za rady, Tomek
  8. Witam serdecznie. Do pierwszych zjazdów jeszcze troszkę czasu mamy, ale zapytać wcześniej nie zaszkodzi Poszukuję chętnej osoby do nauki mojej żony jazdy na nartach . Zaczyna od zera, wiek 24 lata. Ja nie czuję się na siłach do nauki, a i cierpliwość nie ta. Jesteśmy z okolic Zawiercia, więc najlepszy dla nas byłby strok w Morsku. Po kilku lekcjach możliwy jakiś wyjazd w większe górki. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje. Pozdrawiam, Tomek
  9. KTomek

    Livigno koniec marca

    To jest właśnie wielki plus Livigno. Jak warunki na stokach nie dopiszą to pozostają sklepy wolnocłowe Tylko ze wspomnieniami potem troche słabo, jedynie zdjęcia.
  10. Witam serdecznie. Planuje jechać do Livigno od 26 marca, żeby skorzystać w darmowego skipasa. Znalazłem sobie kwaterkę, która jest w programie skipass free. Cena jest podana 120 Euro "per unit" przy 4 osobach. Jak mam to rozumieć? Czy płacimy 120 euro za apartament za 1 dobę za 4 osoby, czy 120 euro za 1 osobę za dobę? Pewnie głupie pytanie ale niem mam doświadczenia z kwaterami i ich rezerwacją. Zawsze jezdziłem na gotowe Czy korzystaliście już z darmowego skipasa i jak to sie sprawdza w praktyce? I jeszcze jedno pytanie - jakich warunków na stokach można się spodziewac w tym terminie? Dzięki za wyrozumiałość i odpowiedzi.
  11. Witam. Wybieram sie w pażdzierniku na nartki do Austrii. Może mi ktoś powiedzieć jakie są ceny w wypozyczalniach sprzętu - narty + buty. Dzięki za odpowiedzi.
  12. Które narty sobie zostawić ? Poradźcie ! Tradycyjnie i konsekwentnie powiem: Atomic SL9
  13. Proszę Państwa, czy będziemy mieć mistrza świata?? Oczywiście że TAK
  14. KTomek

    Stubai

    Właśnie wróciłem z Austrii - Stubai. Macie jakieś pytania to walcie.
  15. Czy kupić ATOMIC SL9 proszę o pomoc Właśnie skończyłm ogladac Puchar Świata w Levi - slalom. Trzy pierwsze miejsca ATOMIC. Pewnie że nie jeździli na sl9, ale coś w tym jest
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...