Witam serdecznie.
Nie mam pewności i proszę o info. Wydaje mi się, że w poprzednim sezonie skipass free był w Livigno (w wybranych apartamentach, 7 nocy, itp.) od 26 marca 2011 r. a nie od 14 kwietnia jak teraz doczytałem się na ich stronie.
Czy mnie się coś poplątało z 26 marcem 2011, czy można się spodziewać w tym roku darmowej jazdy w końcówce marca 2012?
Pozdrawiam, Tomek