1. Płeć - M
2. Wiek - 25
3. Waga - 90
4. Wzrost - 176
5. Na nartach jeżdżę od 15 sezonów, (co weekend)
6. Moje umiejętności określam na 6
(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
7. Moje buty to - Atomic 90 flex
8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Atomic Race SL Ti 156 cm
9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - dlugie rekreacyjne skrety na przygotowanych stokach
10. Upatrzyłem sobie narty - Atomic SL Doubledeck Redster
11. Mój budżet na narty to około - 3000
Z tego co probowalem na wlasna reke sie rozejrzec to w oko wpadly mi dwie nartki .
Atomic Doubledeck SL Redster i Atomic D2 Doubledeck SL Redster - zaczalem sie jedynie zastanawiac czy D2 nie bedzie dla mnie za twarda i zbytnio wymagajaca (gdzies przeczytalem ze ciezko inicjuje zakrety i nie wypacza bledow) a drugie pytanie czy moge wziac 160 cm ? czy musi byc 165, napomne ze na 156 SL Ti jezdzilo mi sie bardzo fajnie jednak nartka sie rozkleila .
Z gory dziekuje za pomoc !