Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

arek14

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O arek14

  • Urodziny 19.11.1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Arek
  • Miejscowość
    kraków

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

arek14's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

0

Reputacja

  1. arek14

    Gogle oakley

    troche taniej je dostalem po za 840
  2. arek14

    Gogle oakley

    witam . zakupilem ostatnio te google http://www.o-shop.com/product-pol-6784-OAKLEY-Gogle-AIRBRAKE-Jet-Black-Fire-Iridium-H-I-Yellow-57-701.html czy jest gdzies mozliwosc najpierw przez internet rozejrzec sie za kaskami ? ktory by pasowal ?
  3. Właśnie znalazłem taką informację http://www.rp.pl/artykul/705493,1051106-Kolej-na-Jaworzyne-Krynicka-sprzedana.html
  4. arek14

    Pomoc w doborze nart

    no to zaczął się problem . Nie moge nigdzie zlokalizowac nart ATOMIC D2 Doubledeck SL Redster 165 cm RED 2012/2013 . Wszedzie maja jedynie biale nartki , jakby ktos slyszal prosze o informacje albo pomoc gdzie moge czegos takiego szukac
  5. arek14

    Pomoc w doborze nart

    a na ile w skali forum sie oceniasz ?
  6. arek14

    Pomoc w doborze nart

    dzięki wielkie Panowie ! wybór pada na 165 . Teraz tylko znajdę kogoś kto mi "ściągnie" tą nartkę bo widzę że zapasy w większości sklepów już się pokończyły .
  7. arek14

    Pomoc w doborze nart

    no ale wlasnie , chodzi mi o Twoje indywidualne preferencje , dlaczego zdecydowalby sie na 165 , czym jest to spowodowane ? nie jezdzilem nigdy na porzadnej narcie dluzszej niz 156 a nie mam mozliwosci przetestowania tego modelu w tej dlugosci dlatego chcialbym wiedziec dlaczego ludzie decyduja sie na dluzsze narty ..
  8. arek14

    Pomoc w doborze nart

    to sa dwa rozne modele , jedna narta to nr 1 sl u atomica a druga to nr 2. A dlugosc narty ? wczesniej jezdzilem na 156 i mi sie bardzo przyjemnie tym jezdzilo .
  9. arek14

    Pomoc w doborze nart

    tylko brac ten wyzszy model czy nizszy ?
  10. 1. Płeć - M 2. Wiek - 25 3. Waga - 90 4. Wzrost - 176 5. Na nartach jeżdżę od 15 sezonów, (co weekend) 6. Moje umiejętności określam na 6 (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328) 7. Moje buty to - Atomic 90 flex 8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Atomic Race SL Ti 156 cm 9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - dlugie rekreacyjne skrety na przygotowanych stokach 10. Upatrzyłem sobie narty - Atomic SL Doubledeck Redster 11. Mój budżet na narty to około - 3000 Z tego co probowalem na wlasna reke sie rozejrzec to w oko wpadly mi dwie nartki . Atomic Doubledeck SL Redster i Atomic D2 Doubledeck SL Redster - zaczalem sie jedynie zastanawiac czy D2 nie bedzie dla mnie za twarda i zbytnio wymagajaca (gdzies przeczytalem ze ciezko inicjuje zakrety i nie wypacza bledow) a drugie pytanie czy moge wziac 160 cm ? czy musi byc 165, napomne ze na 156 SL Ti jezdzilo mi sie bardzo fajnie jednak nartka sie rozkleila . Z gory dziekuje za pomoc !
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...