Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

exodos

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje osobiste

  • Imię
    aneta
  • Miejscowość
    koszalin

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    genericsnowboard-

Umiejętności

  • Poziom umiejętności
    9
  • Dni na nartach
    0

exodos's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

0

Reputacja

  1. szczegoly na www.exodos.pl * FERIE ZIMOWE U STOP SNIEZKI
  2. do miekkich wiazan; zielony kolor; marka- Burton; uzyte jeden raz; rozmiar: 39. szczegoly, zdjecia etc. droga mailowa: yenepher@yahoo.com
  3. czy ktos zna ten kompleks narciarski. Jezeli tak-napiszcie co o nim sadzicie! dzieki
  4. montujemy ekipe na Kaprun.Zapraszam chetnych.Wyjazd 26.03. z Koszalina. pzodr.
  5. Refleksje nt. Chopoka(u?) i tego co tam zobaczyłem a jakie ceny karnetow?
  6. Szklarska Poręba...porażka roku... potwierdzam: karnety drogie i nie adekwatne do infrastruktury (pomyslez, ze Austriak jest wlascicielem SKI Areny...). Harahov nie jest tanszy, ale za to nie porownywalnie ciekawszy i zadbany. pozdr.
  7. exodos

    szukam apart. w Alpach

    A prosze kika sprawdzonyc dzieki ogomne
  8. gdzie najlepiej wybrac sie na narty w marcu: do Austrii czy do Wloch?
  9. szukam namiarow na przytulne apartamenty w Austrii lub we Wloszech w regionach z lodowcem. Jezei macie jakies sprawdzone lokale-bede wdzieczna za adresy. yen
  10. exodos

    Babiniec

    Babiniec wlasnie wrocilam ze Szklarskiej. Uwielbiam FISowska trase, a poniewaz wyciagi byly permanentnie nieczynne-"odkrylam" Babiniec i jezdzilam tam kilka dni. Srtok ma ok. 600 m; nachylenie takie jak Lola-nie jest trudny, ale przy granicy lasu mozna poskakac na muldach, a w lesie poszusowac w puchu. Stok jest rewelacyjnie wypieszczony: wyratrakowany. sztucznie nasniezany, wieczorem oswietlony, z megafonow leci mila dla ucha muzyka, na dole jest przytulny (chociaz drogi) bar, maly parking obok, a najwieksza jego zaleta jest BRAK TLOKOW ..... generlaniew wzorowy stok dla sredniozaawansowanych. pzodrawiam yen
  11. szukamy chetnych na wyjazd narciarski w Karkonosze. Jedziemy autoakrem, spimy i jemy w Piechowicach, 7 dni od 520 zl, zalezy co w cenie/exodos@exodos.pl
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...