Narty - skionline.pl
Jump to content

godille

Members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by godille

  1. I tak fajnie że napisałeś, zostałeś pierwszym, który się do mnie odezwał na tym forum, więc przyjmij gratulacje i podziękowania, mimo iż chodziło Ci o Toyotę. To co wychwyciłeś i skomentowałeś w moim watku ,wzięło się z mojego przekonania, że seks sam w sobie jest niekwestionowanym "królem", natomiast narty stoja zaraz za nim, bo to najpiękniejsze co może się przydarzyć bez zdejmowania spodni !!!!!! To oczywiście tylko na razie moja opinia, ale za to dodam że poparta 50-cio letnim doświadczeniem na tym padole, no może 45-cio, bo od tego czasu pamiętam jak jeżdżę. Pozdrawiam zatem wszystkich fanów takiej kompilacji. Przepraszam, chwilowo nie mam "a z ogonkiem".
  2. Witam wszystkich,jestem nowym członkiem forum,wybieramy się w marcu do Auris we Francji,to oczywiście region Alp d Huez jeśli choszi o tereny do jazdy,ale interesuje mnie sama miejscowość Auris w której to będziemy kwaterować. Jeśli ktoś tam był to proszę o opinię,co to za miejscówka i co w niej można robić po czasie spędzonym na nartach,knajpy,imprezy,inne rozrywki,basen,sauna,zaplecze sklepowe itd. Jeśli ktoś coś wie,każde info będa dla mnie cenne,bo nigdzie nic nie mogę znaleźć,straszna buieda,pewnie dlatego ,że to stosunkowo nowa miejscówka, Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy kochaja narty i seks.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Create New...