Witam, jestem nowym uczestnikiem forum coć stronę ski-online studiuję prawie od samego początku.
moje pytanie do ciebie ( z racji miejsca pracy ). Mam VC 200 ( sezon 2001/2003 )- kupiłem nowe w sklepie. obecnie ich stan jest podobny z początku (jeżdziłem na nich tylko w sezonie 2002/2003 i to dosłownie kilka zjazdów. Nie mniej jednak trafiłem na oblodzone miejsca. Krawędzie nart troszeczkę się poszczerbiły. Okres gwarancji się skończył i nie będę dochodził żadny praw z tego tytułu, ale proszę o szczerą odpowiedź. Kiedyś na giełdzie narciarskiej jakiś pan reklamował narty w sezonie 2001/2002( VC 300 ICE ) z tego samego powodu - myślałem, że to jednostkowy przypadek????
Dodam, że ani ja ani ten pan nie jeżdziliśmy po kamieniach.
Na osłodę muszę powiedzieć, że pooza tym szczegółem narta jest naprawdę superrrrrr ( przynajmniej dla mnie )
Pozdrawiam,
Andrzej