Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Supershape Speed 177cm 07/08


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem rozgladnac sie za druga nartą dla siebie, chcialem miec alternatywe dla mojej slalomki żeby non stop nie katowac krókich cietych skretow, tylko czasem pojechac dlugim szybkim gigantowym stylem:) chcialem cos uzywanego ale w z dobrym slizgiem i sporym kawalkiem kanta zeby moc pojezdzic na niej kilka sezonów.. u znajomym komisie w ns znalazlem dwie nartki, Atomic SX12pb 176cm z sezonu 06/07, i Heada Supershape Speed 177cm z sezonu 07/08. cena pierwszych 999zl, drugich 900zl. Obejrzałem sobie narty, Atomic kilka rysek posiadal ale krawedz byla spora i jazda na nich bylaby frajda dopoki nie znalazlem sprytnego łączenia krawedzi na srodku narty (musiala zostac kiedys wyrwana i naprawiona), oczywiscie sprzedawca bardzo sie zdziwil tym zjawiskiem, twierdzac ze tego nie widzial ehe ok:) Atomic odpadl.. Head... idealna strukturka, krawedzi jak nowa.. nic tylko brac i sugerując sie nowym spotem Head'a, uzaleznic sie od predkosci:D narta podobno po testach, stan bardzo dobry.. pozyczylem je na testy, o dziwo:) dzis 8.00, -16 stopni, Krynica Azoty, kilka osob jezdzi.. stok pusty.. pierwszy zjazd rozgrzewkowy.. wysoko, kontrolnie.. czuje w nogach ze nad narta trzeba bedzie popracowac.. ale nogi sie dopiero przyzwyczaily, po 3 zjazdach trzeba dolozyc do pieca! i to bylo to.. narty prowadziły sie doslownie jak lomotywa na torach, równiutko.. bez zadnych drgan na nierównosciach, i przede wszystkim szybko:D pojechałem na nich luzno wysoka pozycja.. powadzenie idealne.. sluchaja sie hehe.. ale zaczelo brakowac mi dynamiki, no i tu trzeba bylo obnizyc sylwetke, wcisnac jej porzadnie krawedz i sie po prostu trzymac, wtedy zaczely dynamicznie jechac.. długie cięte skręty to jej żywiol, typowo gigantowa narta! długie skrety jak również troszke krótsze z szybka zmianą krawedzi to czysta przyjemnosc.. przy promieniu 16,6 naprawde można na niej krecic:) no i to przyspieszenie które czuc wychodzac z zakretu.. niezly kop:P naprawde mozna uznac je za najszybsze narty na swiecie i sa na to dowody hehe:) wracajac z nart pojechalem do komisu sfinalizowac zakup:) aj bede z nich zadowolony, jutro znow je biore na poranna jazde! pozdrawiam

Edytowane przez smiths23
literowka w kilku miejscach, szybko pisalem:P
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi masz je wiazaniami ??

Ja kupiłem rocznik 06/07 tez 177 nówki z ff14+ na początku zeszłego sezonu za 8,5 stówki.

Co więcej z 17 - nastkami po testach mogły być tańsze.

Określam je jako "bardziej elastyczne niż twarde" :D

A zanim uznasz je za "najszybsze na swiecie" sprobuj head'a RD :P;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Bode

Heh, no może i są szybkie, ale fakt, RD to inna bajka jak chodzi o gigantkę. W zasadzie ja nie czuję wielkiej różnicy pomiędzy moją gigantką serwisową atoma a tym headziakiem. Poprostu są piekielnie twarde, coby je dogiąć trzeba się troche napracować, ale wynagradzają to konkrentymi osiągami. Spróbuj RD! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na bank gigantka RD a moj supershape to dwie różne rzeczy, supershape to nie typowa gigantka tylko jakby przejsciowka pomiedzy SL a GS bo przy długosci 177cm ma 16,6 promien i da sie na niej zrobic naprawde ciasne skrety:) raczej ns GS RD to promien ponad 20m bedzie, to juz trzeba miec warunki i miejsce zeby na takiej polatac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Bode
no na bank gigantka RD a moj supershape to dwie różne rzeczy, supershape to nie typowa gigantka tylko jakby przejsciowka pomiedzy SL a GS bo przy długosci 177cm ma 16,6 promien i da sie na niej zrobic naprawde ciasne skrety:) raczej ns GS RD to promien ponad 20m bedzie, to juz trzeba miec warunki i miejsce zeby na takiej polatac:)

No masz w sumie dwa radiusy. Jeden damski to 23 a drugi-męski to 27 ;) Tak jeszcze są jakies cyferki po przecinku, ale nie pamietam. U mnie chłopaki z sekcji na takich cisną po Ryterskim czasami nawet dostokowymi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...