Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty freestylowe


julson

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie ,

mam 13 lat , od 6 lat jeżdże na nartach .Byłem przez ostatni tydzień w szwajcari z klubem zakochałem się w puchu i snow parkach ! Jeździłem na rossignolach gigantkach a to żadna przyjemność na nich skakać xD Proszę o propozyzje jakiś freestylówek.

waże 41 kg i mam 164 cm wzrostu. Szukałem juz takich nart i znalazłem to : http://www.sklep.supair.pl/majesty_6...-10_2637t.html . Mam do wydania max. 1500 zł

Z góry dzięki za odpowiedzi .

' freeride to nasze życie, joł ':D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie ,

mam 13 lat , od 6 lat jeżdże na nartach .Byłem przez ostatni tydzień w szwajcari z klubem zakochałem się w puchu i snow parkach ! Jeździłem na rossignolach gigantkach a to żadna przyjemność na nich skakać xD Proszę o propozyzje jakiś freestylówek.

waże 41 kg i mam 164 cm wzrostu. Szukałem juz takich nart i znalazłem to : http://www.sklep.supair.pl/majesty_6...-10_2637t.html . Mam do wydania max. 1500 zł

Z góry dzięki za odpowiedzi .

' freeride to nasze życie, joł ':D

Dobra polska produkcja,czytałem opinię znawców tematu-bardzo pozytywne:rolleyes:

Musisz czekać na podpowiedź naszych ekspertów od freestylu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
Wiecie możę coś o marce nart 'line'

mam tu dwie narty wie ktoś coś o nich ?! :

Anthemy- parkowe narty z przeznaczeniem na jiby i street- na skoczniach też mega daja radę

Afterbangi- parkowe narty z przeznaczeniem na big air- ale jiby też jak najbardziej wchodza w grę!

Line skis jest mega marką w US istniejącą od 95 roku oferującą świetne narty freestylowe. W Polsce jest od bardzo niedawna.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

ogólnie jak masz 1500 zł to możesz poszaleć tylko nie zapomnij o butach bo se stopy poodbijasz od skakania:D

najlepiej uderz do chłopaków z twotip.pl oni ci doradzą najlepiej i profesjonalnie jak kupisz dobre narty teraz to myślę że za dwa lata dopiero je zmienisz,

ja ci polecam

Salomon – Threat (09/10) – 161 i jakąś Tyrolie do tego albo wiazanie nowe Head Mojo nowe sezon 10/11 ladne kolory mają

Salomon – Dumont (09/10)

Salomon – Suspect (09/10)

WEDŁUG MNIE BIERZ COŚ TAK KOŁO 170 CM DŁUŻSZA DECHA TO WIĘKSZA STABILNOŚĆ W LOCIE.

ZADAJ TO SAMO PYTANIE NA FORUM TYPOWO FREESKING-owym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...