Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka w ten weekend?


Szymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Białka w ten weekend?

szymcio bialka ........ ja jej nie lubie tam nie ma gdzie jezdzic ,......byla tam w zeszlym roku olimpiadka niepublicznych...... kurde dobrze ze nie by6lismy tam dlugo . tzn zeby se fun pocwiczyc to w zupelnosci wystarcza ale zeby siem poduczyc czegos .... nie wiem . ja mam do niej uprzedzenie...........pozdro (ale wiesz ja mam uprzedzenie do wszelkich regionow narciarskich w polsce ., wiec siem nie przejmuj moim zdaniem,,,,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka w ten weekend?

KOCHANI,Białka jest ok. trzeba tam być tylko w tygodniu,albo w weekend po południu,wtedy nie ma kolejek.A ten nowy wyciąg na Kotelnicę jest rewelacyjny.Owszem ,jeśli chodzi o długość trasy i nachylenie terenu to dla exxxxpertów ośla łączka.[niestety Mosorny GroN spłyną]Ale z braku laku lepszy kit,no i tylko godzinka drogi z Kraka.Pozdrowionka:-)))))

PS.Może by tak w Zawoi zorganizować ten słynny niedoszły jeszcze pucharek forumowiczów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...