Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uwaga!! Policja na stokach


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ogladłem informacje w Polsacie i dowiedziałem sie ze Policja rusza pełna para na stoki :) , bedzie pilnowac porządku i odporwadzac pijanych narciarzy na komisariat :) . Pomysł powstał dzieki jakiemus komendantowi z Katowic.

Pozd Adam

P.S I powiem wam ze pokazywali szczyrk i całkiem nezłe warunki na Julianach są. Natomiast co do umiejętnosci policjantów to całkiem nieżle im szło. Sprzęciktez niczego sobie jeden zdaje sie na Fischerach Sceneo a drugi miał Atomiki GS 9.

No policja nam sie rozrasta prosze prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Policja na stokach

Wow :P... to fajowo, ale ja i tak chyba nietrzeźwa niepowinnam być w tym wieku :P... ale co tam :P... no no no, w końcu wchodzimy do Unii to policja musi jakoś wyglądać... nie? Nie wiecie może jakie są warunki w Istebnej? Bo jadę tam na sylwestra na narty, ale nie wiadomo co z śniegiem będzie :/... miejmy nadzieję, że się nie stopi i niech go dużo spadnie :P Pozdrowionka for all :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Policja na stokach

Popieram. Szkoda, że w Alpach nie ma. W ub. sezonie w moją żonę 2 razy "narciarz" wcheciał całym pędem... i to nie tylko nieuki powodują wypadki przez przekraczanie swoich możliwości... jeden z tych dwóch to był klubowicz z WKN-u...

Wiem, że karabinieri jeżdżą na Marmoladzie i wlepiają mandaty za jazdę poza trasą... kumpla skasowali... tego NIE POPIERAM ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Policja na stokach

Tak, wiem, ale w Istebnej zawsze jest dużo śniegu... np. w Wiśle jeszcze nie ma śniegu, w Szczyrku nie ma, a w Istebnej jest... często tam jeżdżę to wiem... ale ostatnio(środa) spadło 0,5m śniegu, więc może to się utrzyma? :/ nie wiem, ale mam nadzieję, ze będzie dobrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja

no w sumie to nie wiem co o tym myslec .. mogli by pomagac gonic ludzi z ustawionych dla nas slalomow na 10 mam 5 zepsutych przez ludzi ktorzy se wjezdzaja... no nie mowie juz tu o snowbordzistach bo tych to w wiekszosci psami trza szczuc !!!! nie policja na stoku ... niech ida jak majkel mowi ganiac przestepcow ... no ale swoja droga na stokach w polsce tez zlodzieji nie brakuje ............ (a to poza trasa to ja ich pogonie !!!!!!!!!) pozdro raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Policja na stokach

ciekawe gdzie jeszcze nam tej policji brakuje, co to wogole za pomysl mi wystarcza ze chodz po miescie juz mi sie robie nie zadobrze a co dopiero na nartach na nartach jezdzi sie zeby byl fun a teraz co zobacze paly na stoku i podziekowac to samo wezmiesz ekipe zbudujesz sobie niewielka hopke i zaraz ci zajada palkarze na sygnale i ja zniszcza albo ci jeszcz mandat wlepia:PPPPPP no przetancie czy tego juz nie zaduzo co sie dzieje w tym kraju:)?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Policja na stokach

Olu,

w Istebnej na nartkach to ja jeździłem juz w latach 80-dziesiątych

a w zeszłym sezonie nie bardzo było na czym tam jeździc - poprostu są lekko zacofani i nie mają armatek.

W dniu dzisiejszym na Złotym Groniu były na jeszcze nieczynnym stoku czarne plamy trawy, ziemi itp (halny i temp. robia swoje) a na Soszowie są nadal całkiem niezłe warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...