Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ZILLERTAL terminie 3.04-10.04


arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Planuje wyjazd na rodzinne narty w terminie 3.04-10.04

Pomysł padł na dolinę ZILLERTAL

Pytanie brzmi czy kwietniu da radę tam posmigać ?

Raczej jest dość wysoko , ewentualnie zostanie lodowiec :(

lub jeśli ktoś wie o fajnych promocjach w tym terminie , to bardzo proszę

Wiem że w regionie SKIAMADE skipas dla dzieciaka do 15 lat gratis jeśli rodzic kupuje ale jakoś wolę Tyrol

I czy był ktoś na termach w dolinie ZIELL ?

I czy miejscowość FUGEN jest godna polecenia ?

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zillertal

http://www.zillertalinfo.pl

To link do stronki zillertal, dowiesz się wszystkiego. Oni są na bieżąco i nawet na miejscu w dolinie, pytaj o Dominika to pomoże znależć niezłe noclegi i wszystko wytłumaczy. My płacimy po 1560 zł ze skipasem na całą dolinę. Fungen jest O.K., pełnia życia. Wybieram sie tam w sobotę całą grupą, jak zwykle, pensjonat mamy w Stumm. Wrócę to wszystko opiszę. W kwietniu spokojnie pojeździsz. Jeśli możesz zaczekać na moje sprawozdanie to dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fugen fajne, ale w kwietniu najlepsze warunki mogą panować jednak na Tux'ie, a to już z Fugen jest pewnie ze 40 km. Za to blisko do mojego ulubionego Hochfugen z tym, że nie wiem jak tam będzie ze śniegiem w kwietniu.

Asekuracyjnie możesz spróbować poszukać czegoś w Finkenbergu lub Mayerhofen.

A generalnie, jak już zbig12 napisał, spróbuj znaleźć przez Dominika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przepraszam Arbiter, dopiero teraz mogę coś napisać i lecę dalej.

Byliśmy w Stumm, Zillertal.

Kilka rejonów na skipasie to wystarczy, żeby co dzień być w innym miejscu i wszystkie fajne.

1. Lodowiec Tux, trasy szerokie, super przygotowane, stacje logostycznie na 5+. Na 3250 m obłędna panorama, zjazdy dają niezłą porcję adrenaliny samą świadomością wysokości na jakiej sie tu jeździ.Po prostu obłędnie, mimo wiatru przy -20 stopniach.

2. Hochzillertal - to olbrzymia zjazdowa promenada tarasowato rozłozonych tras, jeżeli ktoś był na Wirding, to wie o co chodzi. Kilkukilometrowe zjazdy od czarnych do niebieskich. Czarna 8 godna polecenia, 7 niegorsza.

3. Penken - Tu jest cudownie, tras również mnóstwo, lecz trudniejsze. Tu jest czarna scianka o nazwie Harakiri, która to nazwa dobrze odzwierciedla wymóg dyscyplinowania się przy zjeździe. Jak sie złapie loopa, to nie obawy o sprzęt, jadący z góry zawsze dostarczą go na dół. Właściwie cała trudność polega na uniknięciu zasadzki tzw. rynienki zmuldzonej a możliwość zjazdu tkwi bardziej w psychice niż fizyce.

4. Arena 3000, dla mnie niewiele bo mgła, tak, ze przejeździliśmy dzień bo szkoda tracić.

Dalej to już wróciliśmy na Hoch bo tam nam leżało najbardziej. Fajne tam jest to, ze z góry widać jak na dłoni tarasy zjazdowy, niesamowite wrażenie.

Pozdrawiam. Zdjęcia później.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...