Narty - skionline.pl
Jump to content

romek_l

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About romek_l

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 02/03/1968

Personal Information

 • Imię
  Romek
 • Miejscowość
  okolice W-wy

Ski equipment

 • Narty marka
  Enduro 800 XT
 • Buty marka
  Head Raptor 115 Supershape

Skills

 • Styl jazdy
  w zależności od warunków, nastroju...
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. romek_l

  Gopass...

  Niestety po tych jednodniowych opadach, śniegu (w SM napadało co najmniej 10 cm - zdjęcia nr 1 i 2) przez cały wieczór i pół nocy padał deszcz, który mocno nadwyrężył trasy. Ale dało się jeszcze bardzo dobrze pojeździć (zdjęcie nr 3)
 2. romek_l

  Gopass...

  Sam sobie odpowiem Nie ma obowiązku zapłaty kolejnych 4 000 CZK. Płaci się teraz 990 CZK, a później decyduje czy zapłacić resztę. W związku z tym... jadę do SM jutro. Ciekawe czy zdążę
 3. romek_l

  Gopass...

  Mam pytanie: jeśli skorzystam teraz z oferty SMART SEASON PASS i kupię ją za 990 CZK (daje możliwość jazdy bez ograniczeń do końca sezonu), to czy następne 4 000 CZK jestem zmuszony zapłacić? W jaki sposób następuje ta kolejna płatność?
 4. Regularnie użytkowałem pojedyncze krzesełko
 5. To jeszcze parę słów otuchy do tych bardzo krytycznych (najczęściej bardzo słusznych) opinii kolegów. Bardzo Ci się ceni, że wrzuciłeś film i teraz cierpliwie dopytujesz o wszelkie wątpliwości, starając się wyłapać najważniejsze uwagi. To rokuje bardzo dobrze i myślę, że przyniesie szybko efekt Moim zdaniem nie jest też tak źle, żeby trzeba było zaczynać od początku, ale jazda jest faktycznie sporo za szybka i czasami wręcz niebezpieczna. Z drugiej strony wygląda na dość pewną, co jest chyba zasługą płaskiego stoku. Po obejrzeniu filmu ponownie uważam, że jednak kilka skrętów było w poprzek (np. ok. 34 sek.), ale jak słusznie Lokibalboa zauważył, musisz koniecznie wymuszać ciaśniejsze skręty, a do tego potrzebne będzie inicjowanie skrętu z dziobów, ruch góra-dół i szersze prowadzenie nart. Powodzenia!
 6. Jeżdżę w Raptorach od 4 lat i to są najlepsze buty jakie miałem do tej pory (wcześniej miałem Lange). Trzymają rewelacyjnie, a przy tym są całkiem wygodne. Ale doskonale mogę sobie wyobrazić sytuację, że na innej stopie odczucia będą odwrotne
 7. Dołożę Ski Tracks, której używam od roku i sprawdza się świetnie (tak wygląda screen)
 8. Do Włoch możesz więc jeździć w marcu, bo wtedy (najczęściej) jest już dużo śniegu i dużo słońca
 9. Jak dla mnie (totalnego amatora!) to bardzo dziwna technika, która nawet w wyobraźni plącze narty i prowadzi do niezłego dzwona Zdecydowanie bliżej mi do tego:
 10. Używane (sezon 13/14) Enduro 800 XT, 170 cm, w naprawdę dobrym stanie kupiłem niedawno w Krakowie w Ski Riders na Retoryka 12.
 11. Na lutowy 3-dniowy wypad wytypowałem sobie trzy stacje narciarskie: Kluszkowce, Jurgów i Palenicę. W żadnej nie byłem więc poszukując pomocy w wyborze jednej z nich zaglądam sobie do obiecująco brzmiącego i przyklejonego wątku pt. Polski ranking stacji narciarskich. Zaglądam, czytam, czytam zaglądam i im bardziej tam "paczę", tym bardziej co widzę? Dwie strony zaciętej dyskusji o wyborze kryteriów oceny. I żadnej (prawie) stacji... :laughing: :laughing: :laughing: Tradycja w narodzie nie ginie! :wink:
 12. Zillertal to kilka ośrodków, z których każdy wart spróbowania. Przeznaczając 1 dzień będziesz musiał się zdecydować na 1 ośrodek w dolinie.
 13. Nie wiem czy te dwa pasy są cały czas/ Wydaje mi się, że po zjeździe w Piotrkowie jest jeszcze spory odcinek jednopasmówki.
 14. Mam tego naprawdę dosyć. Mój syn też. Postanowił więc wynieść się z domu, a ja mu w tym pomagam Jeśli pamiętacie jak to jest mieszkać pod jednym dachem z 20-latkiem, który ma już własne zdanie i prowadzi zupełnie inny trym życia niż Wy lub Jeśli pamiętacie jak upierdliwe jest mieszkanie ze starymi gdy ma się 20 lat, to pomóżcie młodemu człowiekowi wyprowadzić się z domu: http://dom.gratka.pl/konkurs/glosowanie/53c95f903efacb71d0b317027651a0ef Nie potrzebny fejsbuk, potrzebne głosy! Z góry dziękuję i kłaniam się nisko
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...