Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Freeridowcy podbijają Rumunię


Aldok63

Rekomendowane odpowiedzi

Narciarstwo pozatrasowe to coraz popularniejszy sport. W Tatrach na nartach jeździć można tylko po znakowanych trasach, w innych miejscach amatorów freeridu wyłapuje straż TPN i wlepia mandaty. Kilka tygodni temu grupa freeridowców pojechała szukać śnieżnych wrażeń do Rumunii.

W Tatrach nie ma dla nich miejsca. Młodzi amatorzy narciarstwa pozatrasowego – freeridu – emocji muszą szukać poza Polską. Wybrali się do kraju rzadko kojarzonego z narciarstwem – Rumunii. Wrócili oczarowani, i to nie tylko dzięki transylwańskiemu Draculi.

http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/index.php?mod=news&strona=1&kat=&id=&typ=&id=7865

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nie wiem czy wiecie, ale do Rumunii miała jechać już wcześniej inna ekipa też głównie z Zakopca (Kostek Strzelski, Michał Trzebunia, Łuki Murawski, Piotrek Gnalicki i więcej). Miała to być wyprawa F-Secure Transilvania Trip, ale niestety nie było śniegu w Rumunii, więc pojechali do Włoch na Monte Rosa. więcej na www.theemotions.pl albo ski2die.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała to być wyprawa F-Secure Transilvania Trip, ale niestety nie było śniegu w Rumunii, więc pojechali do Włoch na Monte Rosa. więcej na www.theemotions.pl albo ski2die.pl

no słyszałem właśnie o tym. a teraz tamci się władowali do Rumunii i cwaniakują, że są tam pionierami.. ;p super. ten F-Secure Transilvania Trip miał być już kilka miesięcy temu... a tak wogóle to jak i to idzie? składają już coś czy jeszcze kręcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem właśnie o tym. a teraz tamci się władowali do Rumunii i cwaniakują, że są tam pionierami.. ;p super. ten F-Secure Transilvania Trip miał być już kilka miesięcy temu... a tak wogóle to jak i to idzie? składają już coś czy jeszcze kręcą?

jak cwaniakują :confused: skoro tamci nie pojechali a ci byli pierwsi to chyba są pionierami :D, bo idąc twoim tokiem myślenia to daleko nie zajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten F-Secure Transilvania Trip miał być już kilka miesięcy temu... a tak wogóle to jak i to idzie? składają już coś czy jeszcze kręcą?

no jak piszą na blogu, ekipa się porozjeżdżała i kręcą w różnych miejscach a pod koniec maraca mają się w jakimś tam miejscu spotkać i kontynuować wpólne kręcenie ;p także zanim złożą ten film to trochę minie. premiera na jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsi to na pewno nie byli - było już sporo nawet i komercyjnych wypadów na narty z Polski do Rumunii ;)

nie no napewno, ale tu bardziej chodzi o takie medialne sprawy. bo ja szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet że w Rumunii da się uprawiać freeride ;p dopiero jak usłyszałem o tej wyprawie FS Transilwania Trip to się dowiedziałem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...