Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

vratna ski center !!!


kony

Rekomendowane odpowiedzi

serdecznie polecam,

właśnie wróciłem ze świąteczno - sylwestrowego pobytu w Stefanovej.

pomimo średnich warunków pogodowych (zszedł halny w międzyczasie) pojeździłem trochę i było super. pod koniec złapał mrozik i armatki "fukały" - jak to mówią słowacy - na całego. 250 koron od osoby (200 za dziecko) za nocleg w takim sezonie to chyba nie dużo, i to prawie pod samym wyciągiem.

kolejki do krzesełka na jakieś 2 minuty stania, a talerzyk bez przestojów. rewelacja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vratna ski center !!!

we vratnej jest do dyspozycji wiele tras narciarskich: Prislop, Paseky, Gruń, Chleb, Krywań i parę innych. Tak więc myślę że każdy może znaleźć trasę która bedzie odpowiadała umiejętnościom i gustom. Ja osobiście jeździłem na Gruni. Główna trasa - czerwona, w dolnej części można przejechać na niebieską. Na samą górę jedziemy czteroosobowym krzesełkiem (ok. 10-15 min) o dosyć sporej przepustowości. Stok jest miejscami dość stromy i muldziasty ale można zjechać "pod wyciągiem" i wtedy jest łagodniej - można pojechać bardziej carvingowo. Jak sobie odpuścisz górną część trasy (jakieś 20% całości) to można jeździć talerzykiem który jest szybszy od krzesełka i praktycznie wogóle nie ma kolejki. Wtedy jedziesz trochę krócej w dół ale dużo częściej. Na całym stoku jest co najmniej 20 armatek więc raczej nie ma problemu ze śniegiem. Na dole są knajpy, chyba ze 4 wypożyczalnie sprzętu, serwis, szkółki itp. Nieco z boku jest jeszcze jeden talerzyk na małym stoku dla początkujących. aktualne ceny są na stronie www.vratna.sk W trakcie mojego pobytu była lekka odwilż ale pomimo to można było w miarę bezpiecznie jeździć i nie obawiać się o wystające kamienie. I jeszcze jedna rzecz która mnie urzekła - pierwszego dnia zgubiłem gogle. Parę godzin później wróciłem ich poszukać (nie liczyłem że je znajdę) a jednak, wisiały sobie na płocie i czekały aż po nie wrócę. Coś mi się zdaje że gdyby to było w Polsce to musiał bym juz kupić drugie. Podsumowując: polecam Dolinę Vratna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...