Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

superskipass stubai


iret1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowym "forumowiczem" i mam ogromną prośbę o informację dotyczącą super skipass stubai. Otóż z tego co wyczytałem obejmuje on wszystkie wyciągi w dolinie. Ponieważ jadę z dziećmi chciałbym również skorzystać oprócz lodowaca z wyciągów np. Schlik 2000. Pytanie dotyczy nastepującej kwestii: czy wspomniany skipass obejmuje również tory saneczkowe na elfer i saler (przepraszam za błedy w nazewnictwie), czy nocne jeżdżenie na saneczkach na elfern jest objete tym skipasem czy trzeba dodatkowo zapłacić i czy dzieci do 10 lat na nocną jazdę na saneczkach na elfern płacą czy z rodzicem mają darmowe wejście. Basen w neustift jest w ramach superskipass ale jeżeli zdecyduję się na normalny skipas to cena za korzystanie z basenów podana na stronie inter. dotyczy 1 h, 45 minut czy jeszcze inaczej? jest to mój pierwszy wyjazd a nie znam angielskiego czy też niemieckiego (austriackiego) w zwiazku z tym moje kontakty werbalne chcę ograniczyć do minimum. Poproszę o radę jak zorganizować sobie 1 tydzień z dziećmi 6 i 9 lat które jak na swój wiek nieżle jeźdźą (córka jeździ już 2 lata czyli od 4 roku życia). Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi, które ułatwią mi bezstresowy pobyt w dolinie Stubai. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!! Co do toru saneczkowego Elfer obawiam się, że trzeba płacić posiadając super skipass stubai. Tu masz przetłumaczoną stronę google, może nie gramatycznie, ale coś na pewno się dowiesz (patrz ostatnie zdanie na dale): http://translate.google.pl/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.elfer.at%2Findex.php%3Flang%3D1%26id%3D23%26season%3D1&sl=de&tl=pl&hl=&ie=UTF-8

Pamiętaj również, aby w recepcji lub u gospodarza odebrać Gast Karte upoważnia Cie ona do zniżek począwszy od zakupu karnetu skończywszy na wypożyczalni nart. Jest ona wydawana bezpłatnie. Generalnie pokazuj ją wszędzie tam gdzie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sankach na Schlick'u nie jeździłem:rolleyes: , ale narciarsko to tak na jeden dzień będzie OK , bo na dłużej może się znudzić ( mała , kameralna stacja ) . No , chyba że na lodowcu będzie mgła albo sakramencko duło to , tak jak napisał TCarving ,mamy alternatywną stację pod nosem

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...