Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warto wybrać się na Kasprowy?


zamor

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was był w Ciągu ostatnich kilku dni na Kasprowym? Zastanawiam się nad wypadem do Zakopanego w ten weekend i myślałem o odwiedzeniu Kasprowego. Jestem Ciekawy jakie tam są teraz warunki. Czy obecne warunki pozwalają na zjechanie z Kasprowego do Kuźnic? Na necie znalazłem informacje, że Goryczkowy jeszcze nie działa. Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Może zaoszczędzę kilkadziesiąt złotych jeśli okaże się że na Kasprowym narazie kicha i nie ma sensu się jeszcze tam wybierać. A może ktoś zaproponować jakąś inną górkę o podobnym stopniu trudności i z dość długą trasą gdzie są dobre warunki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wybrać się na Kasprowy?

cześć

byłem 2 stycznia na Kasprowym.

moja rada to nie jechać tam za żadne skarby

gąsienicowa jest czynna ale pełna kamieni, moje narty wyglądały po 2 zjazdach tragicznie!!!!!!!!!!!

goryczkową , choć zamkniętą , zjechałem i była w o wiele lepszym stanie (sic!) , może dlatego że nie jeżdził tam nikt ?!?!?!... zjechałem nią do kuźnic, napotkawszy po drodze tylko parę choinek....

jedź gdzie indziej , ludzie piszą że na Chopoku jest ok, warto pojechać pare km więce i pojeździć w poprawnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wybrać się na Kasprowy?

Dzięki za info, uratowaliście moje nerwy.

Napaliłem się na Kasprowy i gdybym pojechał pewnie moje wk...wienie osiągnęło by szczyt. Dużo dobrego czytam na forum o Korbielowie, chyba tam się wybiorę. Mam jednak małe pytanko. Narty to nie wszystko, czy w Korbielowie jest się poprostu gdzie "napić" po nartach;-)? Byłem tam kiedyś latem i pamiętam, że to dziura straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...