Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

lukee...w odpowiedzi na pytanie...


drbru

Rekomendowane odpowiedzi

na nartach jeździłem od czasu gdy miałem jakieś 4- 5 lat, głownie w szczyrku i zakopcu, ostatni raz na nartach jeździłem 11 lat temu, czyli jak miałem 16 lat, miałem przerwę w wyjazdach, mogę powiedzieć że byłem już tak dobry, że trochę znudziły mi się narty, a w tym okresie miałem mnóstwo innych rzeczy do roboty, między innymi poznawanie szczecińskich pubów i lokali...:)

6 lat temu wylądowałem na sylwka w szczyrku i tam pierwszy raz stanałem na desce...do nart nie bardzo chciałem wracać, potrzebowałem nowego wyzwania...no i jestem zadowolony z tego wyboru...od tamtego czasu jeżdże tylko do austrii, ostro duszę, ale czuję potrzebę powrotu do nart, tak więc jak tylko moja sytuacja finansowa się polepszy, będę zabierał na wyjazd 3 dechy...chcę się przekonać czy dalej jestem dobry:)

jest też sprawa kondycji i wytrzymałości...deska jest o wiele bardziej wymagająca pod tymi wzgledami, bez siłowni przed wyjazdem po 3 dniach jeżdżenia boli cię wszystko i przez następne dwa dni leczysz zakwasy, na nartach można sobie odpocząć, także jest to dobry mix na wyjazd, ale to już inna historia...pozdrawiam i udanego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...