Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Instruktor w Livigno 4-11 Grudzień poszukiwany.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jedziemy do Livigno 4-11 grudnia,

4 facetów w okolicach 40-tki w miarę dobrze jeżdżących (umiejętności od 6 do mocnego 7 w skali forumowej).

Chętnie podszkolilibyśmy technikę jazdy.

Może będzie tam w tym czasie ktoś, kto nam w tym pomoże za niewygórowaną cenę?

Mam na myśli np. 2 godziny dziennie przez 3-5 dni pobytu.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

hejka ja bylem w zeszlym roku i super doszkalalo Bum Bum...w kazdym barze za pare euro..:)

a na powaznie z jakiego miesta jedzieci? ja tez w tym terminie tam sie wybieram ,moze bedzie razniej na 2 autka wyskoczyc... my ruszamy z Rydzykowa w piatek mysle ze w okolicach popoludnia..

pozdrawiam jak cosik napisz piotr.wini@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie wiem czy instruktor w dowolnej jeździe Was czegoś nauczy - wątpię,Siedem w skali to ostro ,nie sądzę aby instr. jeździli lepiej.Oni są mniej więcej w tej skali i raczej uczą słabo jeżdżących. Jak Chcecie się naprawdę podciągnąć to tylko tyczki ,mimo że nie muszą Was interesować to właśnie tam naprawdę się podszkolicie i bardzo Wam to pomoże co do techniki ,szybkości toru jazdy w ogóle na co dzień .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie przeciwnego zdania. Instruktor z papierami jeżdżący na 7 :confused: Panowie na pewno wyniosą trochę wiedzy i umiejętności z takich lekcji tym bardziej, że sami proszą o instruktora więc na pewno mają chęć udoskonalania swojej techniki. Wątpię, żeby tyczki Panów zainteresowały ;)

Edytowane przez Ambro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem zrobić instruktora narciarstwa zjazdowego są jak by to nazwać firmy czy tam osoby uprawnione do wydawania jakiś tam certyfikatów kosztuję to parę - parędziesiąt stówek i każdy może sobie zrobić

tylko potem nie raz to wygląda tak że instruktor jeździ gorzej od osoby którą uczy

Ale na szczęście niebawem się to zmieni Ministerstwo Sportu ma w planach ustawę żeby wszystkie legitymacje instruktorów , trenerów itd będą mogły wydawać tylko Akademie Wychowania Fizycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie ale dałem ciała :)

Oceniłem nasze umiejętności wg skali z innego forum, w dodatku starej i nawet tam już nie stosowanej.

Wg tutejszej skali będzie to od 5 do dobrego 6, także jest nad czym popracować.

Dziękuje za pomoc, mam namiary na 2 polskie grupy, które będą w tym czasie w Livigno z instruktorami, będę próbował dołączyć do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...