Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakuo pierwszych nart dla dziecka w wieku 5 i 9 lat.


Komex

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij od wypożyczalni a do kupna bardziej potrzebny wzrost a nie wiek

Zgadzam się :) W zeszłym sezonie uczyliśmy jeździć naszego syna (obecnie 5 lat) i na początek były to wypożyczalnie.

Lepiej nie inwestować na początku - dobrze rozeznać sprawę czy dziecku spodoba się w ogóle, itd.

Sama uczyłam się kilka lat temu i również na początku wypożyczałam narty (buty miałam swoje). Fajnie mieć buty własne, ale efekt taki, że szybko musiałam je wymienić na wyższy model ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJTRUDNIEJ !!!! dobrać rozmiar buta dla dzieci, więc lepiej mieć pod ręką dobrą wypożyczalnie jak pojeździ 2- 3 dni bez jęków i będzie zauważalny postęp to można nabyć nowe ( ale tęż na krótko niestety noga dziecka b,szybko rośnie - pisze to jako tata ,teraz 14 i 16 lat i wszystkie męki z doborem nart za sobą , teraz tylko cena i szata graficzna :confused: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJTRUDNIEJ !!!! dobrać rozmiar buta dla dzieci, więc lepiej mieć pod ręką dobrą wypożyczalnie jak pojeździ 2- 3 dni bez jęków i będzie zauważalny postęp to można nabyć nowe ( ale tęż na krótko niestety noga dziecka b,szybko rośnie - pisze to jako tata ,teraz 14 i 16 lat i wszystkie męki z doborem nart za sobą , teraz tylko cena i szata graficzna :confused: )

To prawda, dla nas koszmar, ale w końcu w tym sezonie ma własne buty.

Co do szaty graficznej to można się zdziwić, bo i nasz 5-cio latek miał swoje preferencje ;) wszystko chce mieć jak tatuś :) na pewne ustępstwa poszliśmy, ale nie we wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na pierwsze wyjazdy narciarskie lepiej wypożyczyć narty a jak dzieciak załapie to potem zakupić. Moje dzieci też tak zaczynały ale szybko kupowałam narty gdyż dużo jeździmy i z ekonomicznego punktu widzenia wypożyczanie przestało być opłacalne.

Młodszy teraz jeździ na nartach po starszym więc kupuję tylko dla starszaka.

A, i w ogóle nie brałam pod uwagę takiej opcji że może im się nie spodobać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

przeglądając forum doszedłem do wniosku, że chyba zrobiłem błąd za szybko kupując narty dla mojego syna. Aktualnie ma 4,5 lat i 109 cm. W lutym wybieramy się do Włoch gdzie zapisałem go do szkółki. Będzie to jego pierwszy raz. Ostatnio w Intersporcie były w sprzedaży używki dla dzieci w bardzo dobrym stanie i wybrałem mu długość 80cm.

Pytanie czy nie są jednak za krótkie jak na 1 raz. Czy może wymienić na 90 lub czy niech spróbuje na 80 ze dwa dni i jak już zacznie to wypożyczyć na stoku 90???

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...