Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

DO JEBAKI:


Wasyl81

Rekomendowane odpowiedzi

DO Wasyl81:

Prawde mówiąc mało mnie obchodzi co myślisz o moim nicku. Wogule nie interesuje mnie to jaki ktoś ma nick. Bo to chyba nie jest zbyt ważne. Ja w przeciwieństwie do ciebie patrze na wypowiedzi ludzi a nie na ich ksywki. To już mój ostatni post na temat ksywek. KONIEC!! Są chyba inne tematy do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO KOALI:

Za to twoja ksywka jest niczego sobie. Natomiast reszta do bani:

Mail a

Narty a

Buty a

Wiąznia a

Gogle a

Kije a

Styl jazdy a

Musze powiedzieć Koala że masz bardzo ciekawy styl jazdy taki sam jak wszystko inne:D Wiesz co takie osoby, które robią sobie drugą tożsamość żeby oczerniać innych to są mało ambitne.

Aha jeżeli "jebaka" kojarzy cię się z seksem to akurat nie najlepiej o tobie świadczy, bo moja ksywka nie ma z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO J:

Styl jazdy jaki mam a własciwie to ze nic o nim w profilu nie napisalem to moja sprawa, nie zmienia to jednak faktu ze Ty masz ksywe paskudnie ochydna i zle sie kojarzaca z najgorszym knajackim i prostackim slownictwem. Nic dodac nic ujac. jak ma sie z czyms innym kojarzyc ? moze laskawie powiesz z czym innym moze kojarzyc sie taka ksywa ?

A z ta druga tozsamoscia to juz zupelnie nie wiem o co chodzi, pewnie mnie z kims mylisz, Twoj blad :(

koala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...