Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

POC kaski i gogle


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak się stało . Teraz już wiem że to był błąd ( w myśl zasady mądry Polak po szkodzie ).:)

Ps . Kuba nie reklamowałem :-) z zasady . Ta pianka wystarcza by nie parowały .

hehe :) są jeszcze Anti-Fogi w sprayu u optyków :) podobno troszkę pomagają :-).

Kwestia parowania gogli jest jeszcze jedna że staram się nie sprzedawać małych gogli facetowi bo tak na 70% wróci z problemem parowania. Kwestia wielkości wew. przestrzeni pomiędzy twarzą a szybka tez jest dosyć ważna chłop niestety poci się nieco bardziej aniżeli kobietka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie Kuba z tą wielkością wew. przestrzeni . Dziękuję .

Teraz baczniej przyglądnę się goglom prze zakupem . Ale te ze zdjęcia JC są ok ?

Jeszcze jedno pytanie co zrobić z wodą pomiędzy dwoma szybkami ?

Zdarza się chociaż nie często.Woda pomiędzy szybkami to już ewidentna wada fabryczna porostu nie dokładnie sklejone dwie szybki w tym przypadku wymiana od ręki.

Sądzą że jakościowo są nawet bardziej niz bardzo Ok ale mniej Ok jest ich cena prawda JC? :)

Edytowane przez KubaBB
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musiał bym reklamować .

Kuba jesteś kopalnią wiedzy , załóż wątek o goglach. Na pewno jest to interesujący temat . Dziękuję za rady .:)

Staram się do klientów podchodzić bardzo indywidualnie i nienawidzę komuś wciskać kitu chociaż czasami zdążają się Mistrzowie Świata którym trzeba zawsze kiwać głową na Tak. Od ponad 10lat jestem w branży sportowej i chętnie pomogę i doradzę w ciuchach, akcesoriach głownie narciarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnoscia czytam wypowiedzi czlowieka, ktory wie o czym mowi:

jedna uwaga KOSMICZNE znaczenie:

nie ma szyby rozjasniajacej - kazda taka, nawet "rozjasniajaca" w istocie absorbuje pewien procent swiatla

co wiedzie do konkluzji , ze czasami najlepszym wyborem jest…….

szyba bezbarwna!!!!

polecam, szczególnie w tzw flat light

zupełnie z innej beczki :

czy masz może na sprzedaż nowa mantrę (volkl) BEZ ROCKER (czyli starszy model, ale nieużywana w dlug co najmniej 191cm?????

Tak masz racje każda ma jakiś stopień przepuszczalności światła podany w %. Sporo osób kupuje Szybki Clear chociaż ich przeznaczenie podawane jest głownie na sztuczne oświetlenie. Ale błekit i róż też nie przeszkadza przy sztucznym oświetleniu. Osobiście jestem antyfanem gogli Uvexa i wszelakiego rodzaju żółtych szybek

Nartami niestety się nie zajmuje wiadomo spora inwestycja a nart na rynku ogrom chociaż w przyszłości będę nad tym myślał :) ale skieruje cie do mojego byłego szefa Marcina Szafrańskiego najbliższa znana mi osoba która ma w ofercie Voelkla

Edytowane przez KubaBB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem dokładnie takie same POcki jak ma JC już niemal w każdych warunkach, nie było mi dane jedynie testować ich w deszczu(i niech tak pozostanie:p).

Ani razu mi nie zaparowały, również potwierdzam doskonałe właściwości niebieskiej szyby.

Sądzą że jakościowo są nawet bardziej niz bardzo Ok ale mniej Ok jest ich cena prawda JC?

399 zł za gogle z 3 szybami w komplecie!

Nie twierdzę że to jest tanio, ale wydaje mi się że nie jest to wygórowana cena jak za taki zestaw, tym bardziej że jedna z szyb to szyba bezbarwna, a jak wiadomo gogli z taką szybą w handlu detalicznym albo nie ma, a jeśli już są to cena jest astronomiczna:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...