Narty - skionline.pl
Jump to content

JC

Administrators
 • Posts

  14,273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  366

JC last won the day on February 5 2021

JC had the most liked content!

3 Followers

About JC

 • Birthday 04/14/1966

Personal Information

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała
 • Strona WWW
  http://www.skionline.pl
 • About me
  Twórca skionline.pl i miłośnik nart ...
  YT: www.youtube.com/user/skionlinetv
  FB www.facebook.com/skionlinepl
  IG: www.instagram.com/skionline.pl

Ski equipment

 • Narty marka
  Nie mogę!
 • Buty marka
  Nie mogę!
 • Gogle
  Nie mogę!

Skills

 • Styl jazdy
  Zależy od nastroju
 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  1

Recent Profile Visitors

73,503 profile views

JC's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

11.3k

Reputation

 1. Forumowicze, Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył, że od dłuższego czasu na forum nie są wyświetlane reklamy? Dodam, że reklamy nie wyświetlają się na całej stronie skionline.pl. Wyjaśniam dlaczego. Algorytm Google uznał, że na forum jest cyt. "mowa nienawiści" i wskazał kilka wpisów, w których padały epitety pod kontem innych użytkowników. Mimo, że usunąłem posty dalej wyświetlanie reklam jest wstrzymane, a co za tym idzie, nie uzyskuję z działania strony żadnych przychodów. Oczywiście nie mam możliwości skontaktowania się z Google i wyjaśnienia sprawy. Muszę czekać, aż algorytm stwierdzi, że wszystko jest ok i pozwoli na wyświetlanie reklam. Kiedy... nie wiem! Dlatego informuję, że od dnia dzisiejszego wszystkie posty, w których będą używane słowa obrażające innych użytkowników forum lub zawierające słowa uważane za obraźliwe i wulgarne będą bezwzględnie kasowane, a ich autorzy będą blokowani. Jacek
 2. Tym razem nie na narty tylko na rower. Jestem w Wiedniu, ale to tylko przystanek w drodze do Chorwacji. Po dość długim oczekiwaniu w stolicy Austrii lecę do Splitu, gdzie zmieniam środek transportu na prom i płynę na piękne wyspy Hvar i Brač. We wrotek i środę będę sprawdzał jak się jeździć na rowerze po chorwackich wyspach. Zapraszam na mój Instagram, gdzie będę prowadził relację w trakcie pobytu.
 3. W połowie marca wybrałem się do doliny Zillertal. W planie były wizyty w ośrodkach narciarskich położonych w dolinie, bez wizyty na lodowcu. Jednak, kiedy sprawdziłem warunki narciarskie, sprawdziłem, że mogę zjechać do doliny "czerwoną jedynką" oraz uświadomiłem sobie, że byłem na zimowym Hintertuxie ponad 20 lat temu, decyzja o zmiennie planów zapadła bardzo szybko. Jak wygląda Hintertux, kiedy wszystkie trasy są otwarte, zobacz na filmie.
 4. Ten snowboardzista musiał mieć (zgodnie z obowiązującymi od stycznia we Włoszech przepisami) polisę OC. Jeżeli masz dane sprawcy, to proponuję skontaktować się z jego ubezpieczycielem.
 5. Prawdziwe, każdy może sprawdzić. Są strony, na których można porównać dowolne strony ze sobą.
 6. Ten nagły spadek, to rozpoczęcie wojny na Ukrainie
 7. Tak, żeby dokładnie pokazać, jak to faktycznie wyglada.
 8. JC

  Zimowy lodowiec Hintertux - marzec 2022

  Zimowy lodowiec Hintertux - marzec 2022
 9. JC

  Słotwiny Arena

  JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ, 19.03.2022 GRUPA PINGWINA i FUNDACJA RADIA ZET JEŹDZI DLA UKRAINY! Przychód z tego dnia (karnety narciarskie i bilety turystyczne na kolej krzesełkową w Słotwiny Arena, Kasina Ski&Bike Park, Czarny Groń i Skolnity Wisła Ski & Bike Park) a także bilety na Wieża widokowa Krynica Zdrój oraz Wieża widokowa Kurza Góra) w całości zostanie PRZEKAZANY Fundacja Radia ZET NA POMOC OSOBOM UCIEKAJĄCYM PRZED WOJNĄ. Równocześnie w sobotę odbywać się będzie: Splash - Słotwiny Arena https://slotwinyarena.pl/.../splash-szalony-przejazd-na.../ SPLASH 2022 - przejazd przez basen z wodą CZARNY GROŃ https://www.czarnygron.pl/.../wyd.../szczegoly-wydarzenia... czyli coroczny przejazd przez wodę. KRÓL I KRÓLOWA w obydwu lokalizacjach dostaną od nas Pingwin PASSy. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
 10. Zieleniec Sport Arena, ośrodek narciarski, który pewnie wielu z Was zna lepiej niż ja. Mam jednak nadzieję, że vlog przypomni Wam trasy, po których jeździliście, a osoby, które nie znają Zieleńca zachęci do odwiedzenia. Tym bardziej, że aktualne warunki narciarskie oraz marcowe słońce to idealne połączenie, które docenia każdy narciarz.
 11. W tym vlogu nie będę jeździł na nartach, ale to nie znaczy, że film nie będzie powiązany z tematami narciarskim. W moich dwóch poprzednich vlogach zaprezentowałem Wam dwa ośrodki narciarskie Schlick 2000 i Kuehtai, z których możecie korzystać, dzięki wyjątkowej ofercie miasta Innsbruck i Doliny Stubai. W tym odcinku zapoznam Was z bardzo interesującymi miejscami, które możecie odwiedzić mając w kieszeni Ski plus City Pass. Zapraszam do stolicy Tyrolu - Innsbrucka
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...