Narty - skionline.pl
Jump to content

JC

Administrators
 • Content Count

  12,634
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  353

JC last won the day on August 28

JC had the most liked content!

Community Reputation

10,293 Excellent

About JC

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 04/14/1966

Personal Information

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała
 • Strona WWW
  http://www.skionline.pl
 • About me
  Twórca skionline.pl i miłośnik nart ...
  YT: www.youtube.com/user/skionlinetv
  FB www.facebook.com/skionlinepl
  IG: www.instagram.com/skionline.pl

Ski equipment

 • Narty marka
  Nie mogę!
 • Buty marka
  Nie mogę!
 • Gogle
  Nie mogę!

Skills

 • Styl jazdy
  Zależy od nastroju
 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  49

Recent Profile Visitors

67,278 profile views
 1. Masz rację. Dziennikarka z Onetu napisała, że przy wyjeździe do Ischgl wymagany jest aktualny test! Zadzwoniłem gdzie trzeba i tekst został zmieniony - test jest zalecany i można się jemu poddać dobrowolnie.
 2. Grip Walk jest w butach narciarskich, a wiązania są przystosowane do używania butów z Grip Walk. PS To jest wątek o Szczyrkowskim!!!
 3. Od góry zjedziesz bez problemu. W duga stronę trochę gorzej, bo talerzyk może nie działać, ale "z kija" można przejechać.
 4. Gwiazdy kolarstwa i dziennikarstwa sportowego, zawodniczki i zawodnicy, rowerowi blogerzy, a nawet Prezydent miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski, będą gośćmi specjalnymi „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, które odbędzie się już w tym tygodniu. Wydarzenie będzie miało przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów. Ania Sadowska, Przemysław Niemiec, Ala ma Koła, Irek Bieleninik, Valerjan Romanovski, Dominik Omiotek, Dariusz Drejgier, Remek Siudziński nie unikną żadnej odpowiedzi na najtrudniejsze, rowerowe py
 5. To zaczynam testy. Więcej informacji wkrótce
 6. Jak dobrze pójdzie to będę miał kamerę w poniedziałek - wtorek w przyszłym tygodniu. Już teraz mogę stwierdzić, że GoPro znowu "poszalało" bo wszystkie ramki ze starych GoPro nie pasują, tak samo bateria ma inne wymiary. Więc w moim wypadku należy doliczyć kolejne koszty - zakup dodatkowych baterii i nowej ładowarki oraz nowej ramki do mocowania mikrofonu itp.
 7. Przed chwilą miała miejsce premiera nowej kamery GoPro 9 Black. Jakie ma możliwości, zobaczcie na filmie.
 8. A w jakich rejonach jeździsz?
 9. Pętla Szczyrkowska, to nowy, tegoroczny produkt turystyczny dostępny w Szczyrku. Ośrodki Skrzyczne oraz Szczyrk Mountain Resort razem oferują jeden bilet umożliwiający skorzystanie z kolei obu ośrodków. Zakup biletu Pętla Szczyrkowska uprawnia nas do przejazdu czterema kolejami w Szczyrk - dwa krzesła w ośrodku Skrzyczne oraz krzesłem i gondolą w Szczyrkowskim. Nasz wycieczkę możemy odbyć w dowolnym kierunku, a kupując bilet w internecie zapłacimy taniej... i dostaniemy jeszcze zniżkę na obiad w restauracji Kuflonka.
 10. Na forum, jakiś czas temu, posty zamieściła osoba z polskiej szkoły w Zell am See. Dal Ciebie byłby to dobry wybór. Przeszukaj forum.
 11. Jeżeli dobrze zrozumiałem regulamin, to online ceny są niższe do 5 dni przed zakupem, a dopiero potem będą podnoszone. The indicated "Online from" price is the cheapest rate available online. The earlier you buy the ticket, the lower the price. The online prices are available up to 5 days before the first skiing day, thereafter the regular cash desk rates apply. Tickets purchased online are generally not canceled or refunded. All customers are advised to take out additional insurance when buying a multi-day skipass. With the offered "Cancellation" insurance package, unused skip
 12. Nie, nie ma specjalnych cen dla seniorów
 13. Tam jest problem właścicielski, tzn jest kilkudziesięciu wspólników, a co się z tym wiąże problemy z dogadaniem się. Może kiedy klienci zaczną na skrzyżowaniu częściej skręcać w lewo do Strachana, właściciele dogadają się.
 14. W regulaminie jest napisane, że: W niższej cenie można nabyć skipass do 5 dni przed datą ważności Możesz bez kosztów dodatkowych zrezygnować z zakupionego skipassu do 5 dni przed datą ważności
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...