Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie gogle?


Kraviec

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie gogle?

Czym sie kierowac- dobra wentylacja, podwojna szyba z filterm uv,duzy zakres regulacji szerokosci, kolor szyby, ogolna wygoda(czy dobrze dopasowywuja sie do ksztaltu twarzy), design ktory cie zadowoliale (to nie jest najwazniejsza rzecz), no i oczywiscie cena. W rozsadnej cenie osobiscie polecam-bolle xeno, bolle krait, brendy, jakies tansze modele salice, za to nie zaplacisz raczej powyzej 150pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gogle?

Witam Kraviec

Podstawa to kolor. Muszą pasować do czapki i kurtki. Reszta to zbędne bajery wymyślone po to aby wyciągnąć kasę. Kumpel z którym jeździłem w tym roku w Korbielowie śmigał w połamanych drucianych okularach słonecznych z bazarku i był zadowolony.

Pozdrawiam;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gogle?

hejka !! Ja mam gogle carery. Wydałem za nie około 120 zł i jestem bardzo zadowolony. Gogle maja podwójną szybe. Przy zakupie warto zwrócić na to uwage. To jest chyba najważniejsze w tym wszystkim no i oczywiście wielkość gogli. Bardzo polecam gogle carery, nie parują a przy tym wszystkim zajebiscie sie prezentują. Dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gogle?

Najważniejsze to dwie szyby i ich kolor. Ja jeżdżę w brendach z rozjaśniającą i poprawiającą kontrast lekko czerwoną szybką i jest zajebiście. Bardzo polecam te gogle!!!!! Za 100 mam zajebiste gogle wykonane z jeszcze zajebistszych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...