Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Babiniec


sesik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Przeglądając te forum zauwarzyłem pare negatywnych komentarzy co do Szklarskiej Poreby, też się z nimi zgadzam. Jednak pare kilometrów dalej w Jakuszycach reaktywowano stok Babiniec z którego zdjęcia pokazywała dzisiaj TVP1 o godzinie 9:50. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego stoku, może ktos był ?Dla mnie ta górka wywarła pozytywne wrażenie.Dobrze że powstają nowe miejsca gdzie można poszaleć na dechach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiniec

hejka !!! Jeśli chodzi o Babiniec to jest nie zła i dosyć długa i szeroka. Postawiono nowy wyciąg i ośrodek. W przyszłości Babiniec ma zamiar przedłużyć stok na drogą prowadzącą do Jakuszyc. To wszystko co wiem na temat tej górki. Warto tam wpaść i po ślizgać się. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BABINIEC

Jeździłem tam, polecam!!!

Świetna alternatywa, gdy w Ski Arenie Szrenica (Szklarska P.) coś nawala. Na tym stoku na prawde fajnie mozna pojeździć!!!

Przede wszystkim jest super przygotowane. Na 523 m długości stok ma różnicę wzniesień 130 m co daje 26 % nachylenia stoku. Stoi tam nowy orczyk, mają oświetlenie, wieczorne są odlotowe. Jest się gdzie zagrzać, napićsie cościepłego, człowiek zjeżdżajc widzi swoje auto na parkingu. Z resztą wszystko jest na stronie która jeszcze dopracowują:

www.babiniec.com.pl

Pzdrovki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Babiniec

wlasnie wrocilam ze Szklarskiej. Uwielbiam FISowska trase, a poniewaz wyciagi byly permanentnie nieczynne-"odkrylam" Babiniec i jezdzilam tam kilka dni. Srtok ma ok. 600 m; nachylenie takie jak Lola-nie jest trudny, ale przy granicy lasu mozna poskakac na muldach, a w lesie poszusowac w puchu. Stok jest rewelacyjnie wypieszczony: wyratrakowany. sztucznie nasniezany, wieczorem oswietlony, z megafonow leci mila dla ucha muzyka, na dole jest przytulny (chociaz drogi) bar, maly parking obok, a najwieksza jego zaleta jest BRAK TLOKOW ..... generlaniew wzorowy stok dla sredniozaawansowanych.

pzodrawiam

yen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...