Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co z NTN ?


Leszek Sopot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość axelcarver

Co z NTN ?

olej to

z roku na rok bardziej kretynska

jeszce kilka lat i juz na prawde nie wiem co z tym zrobimy - na ognisko srednio sie nada bo papier nei ten - moze zapodamy im mailem jakies pomysly racjonalizatorskei - wzgledem jakosci papieru i uzytecznosci :-)

pozdro

yaaroo

p.s.kupilem ale cale szczescie nie dla siebie - gdybym kupil za swoja kase to bym zalowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z NTN ?

Czytam NTN od pierwszej edycji - też odniosłam wrażenie, że WSZYSTKIE narty są OK. A pozatym jeśli publikują zdjęcia to niech chociaż robią to w formie plakatów - sobie nawet powiesze na ścianie :-))) w pracy (choć w tym roku był plakat - szt.1) a tak na A4 - albumów bezużytecznych co zawalają półki w domu mam sporo. Oczywiście zdjęcia są piękne ale za dużo! Przydałoby się więcej informacji: np. testy kasków, kurtek, rękawic, opis konserwacji nart, opis ośrodków narciarskich. Ja np. od jakiegoś czasu szukam jakiś teksów n.t. jazdy poza trasami, zasad poruszania się, bezpieczeństwa, dostępnych terenów narciarskich, sprzętu (radio, kask....) itp... tyle mi przychodzi do głowy.

qurka a śnieg gdzie ????

pozdr. isia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...