Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Narciarskie Soma Fischer Heatfire


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na sprzedaż zupełnie nowe buty SOMA FISCHER HEATFIRE 125,

Buty kupiłem na gwiazdkę przez internet od producenta. Niestety popędzany chwilą kupiłem buty w rozmiarze 29, co mnie zgubiło totalnie gdyż są za duże.

Okazało się to gdy wyjechałem na narty (właśnie jestem ;)) Wyjazd trwa 7 dni a ja może przejeździłem 2,3 dni ( z uwagi na rozmiar butów i pogodę) Także buty nie zniszczone. Sprzęt pakuję w oryginalne opakowanie, razem z oryginalnymi kluczami. Buty bardzo dobre, najwyższej klasy do jazdy wszystkimi technikami. Nadają się do carvingu, jak i do skrętów ciętych (bardzo dobrze trzymają stopę) Mogę je śmiało polecić. Buty otrzymały termiczne wkładki dzięki którym bardzo dobrze wpasowują się do nogi.

Posiadają canting (bardzo ważny dla kostki), system SOMATEC (naturalna pozycja stóp w butach), i wiele innych. Butki kupiłem za ponad 1000zł (dokładnie 1099,99zł) Sprzedam za 700zł Numer buta od 42,5 do 45. Zdjęcia dla zainteresowanych. Zachęcam do kupna

Technologie wykorzystanie do budowy tech butów http://www.fischersports.com/en/technology.php?id_group=60038

Poniżej zamieszczam informacje producenta

BUTY NARCIARSKIE SOMA FISCHER HEATFIRE 125

DOSTĘPNE ROZMIARY: 29.0

DOSTĘPNE KOLORY: limon

Nie lada gratka dla szukających najlepszego sprzętu do jazdy carvingowej, średno-zaawansowanej, zawodowej. SOMA Heatfire 125 to but o konstrukcji zbliżonej do modeli z grupy race, który najlepiej czuje się w towarzystwie nart RX Heat i RX Fire. Zaawansowany technologicznie; może pochwalić się FFS Race Fit, Double Canting, Removable Spoiler, Forward Lean Adjust i Soma-Tec.

Fischer SOMA HEATFIRE 125

Sezon: 2008

Cena sugerowana: 1299.00 PLN

Rozmiary: 24.0 - 30.5

Kolor: limonkowy/czarny

Płeć: UNISEX

Technologie: Szerokość wkładki

Adjustable Spoiler

Fischer Fit System

Full Thermo Fit

Flex Index

Forward Lean Adjust

Sensitive Toebox

Canting

Shaft Tuning

Removeable Toe and Heel Plate

FFS Race Fit

Soma Heatfire 125

For maximum carving pleasure. The race-oriented boot for RX Heat and RX Fire boasts FFS Race Fit, Double Canting, Removable Spoiler, Forward Lean Adjust and Soma-Tec.

In their natural, relaxed position, your feet form a V shape. In this position the knees remain parallel when bent. Fischer took these anatomic facts into account during the development of the Soma-Tec ski boot and perfected the result. All ski boot models now retain the natural V-position while the skis are parallel. Neither the feet nor the knees are rotated inwards. Less force is needed and edge switching is more dynamic. As confirmed by our World Cup skiers.

Gwarancja: 24 miesiące realizowana w Polsce

Edytowane przez bibi717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak but jest rgulowany od 42,5 do 45 to ja nie rozumię czemu chcesz sprzedać :D

Na długość to mogłyby jeszcze ostatecznie być ale mam wąską stopę i lata w bucie ;(

Sądzę również że komuś innemu lepiej będą leżały na nodze.

Chcesz kupić?

Cenę możemy trochę ponegocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...