Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie narty za 1000zl ???


jazzus

Rekomendowane odpowiedzi

mam 20 lat i jezdze na nartach niewiele mnie:) preferuje szybki styl jazdy na dluzszym skrecie lecz jeszcze nie jezdzilem na carvingach. mialem na oku narty dynastar agyl 8 za 700zl bez wiazan i 1000 z wiazaniami. czy potrafilibyscie mi polecic jakis dobry sprzet za ta cene dostosowany do moich potrzeb? czy ceny nart powinny jeszcze spasc do konca marca?

bardzo prosze o odpowiedz. thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie narty za 1000zl ???

Jak jezdzisz dobrze to agyl 8 bedzie dla Ciebie zdecydowanie za slaby, to jest raczej model rekreacyjny. Polecam Ci cos uzywanego np z allegro, albo z gieldy. Czasami jest jakas okazja kupic fajna narte z przed sezonu czy dwoch do 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rossignol?

Tak masz calkowita racje rossignole "żądza":-/, na jakiej podstawie tak mowisz? Tak ty pewnie testowales wszystkie deski dostepne na rynku?! Ale stary zapewniam cie ze firma rossignol nie jest z innej planety i inne firmy tez robia dobre narty>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie narty za 1000zl ???

atomic 9.18- dobry, fajny, dosc sportowy allround, 9.20-za duzy promien, o c9 puls sie nie wypowiadam, bo nie orientuje sie w tych nowszych allroundach atomica, aha, jeszcze jedno, 9.18 mozesz dorwac i ponizej 500-600 zl, nnie daj sie nacaignac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...