Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wymiana nart - proszę o pomoc!


domino_93

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mężczyzna

2. 17 lat

3. 63 kg

4. 171 cm

5. Na nartach jeżdżę od 6 sezonów, ok. 30 dni w sezonie.

6. Moje umiejętności oceniam na 6 w podanej na forum skali. – dosyć dobrzy narciarze, mający opanowane kilka technik przy małych i średnich prędkościach. Dobrze opanowany skręt carvingowy. Mają problemy przy jeździe w puchu i na muldach. Nie potrafią jeździć na tyczkach.

7. Moje buty to Fischer F 8000 MF http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_buty&id_grupy=1200&id_modelu=1053

8. Moje obecne narty to Fischer WorldCup SC RC4 2009

9. Preferuję krótki skręt, tylko SL/SC

10. Wypatrzone narty to Nordica Dobermann SL 2010 oraz Fischer WorldCup SL 2010.

11. Będę wymieniał narty w komisie w którym zawszę to robię, więc z kasą nie ma problemu, bo zawsze mogę dopłacić :)

Bardzo proszę o pomoc, prośba głównie do osób które znają się na rzeczy :)

Czy narty które wypatrzyłem będą dobre? Które lepsze? Może jakieś inne pomyły?

Czekam żeby usłyszeć wasze opinie i porady! :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zadowolony ze swoich obecnych Fischerów to czemu miałbyś nie pozostać przy tej marce.

Najważniejsza kwestia to długość. Przy Twojej wadze i preferencjach do jazdy wyłącznie krótkim skrętem proponowałbym 158cm. Jeśli jednak chcesz nartę, która będzie zachowywać się w miarę dobrze także w dłuższym skręcie proponowałbym 165cm. JC ma takie na sprzedaż za rozsądne pieniądze ;)

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3105&id_modelu=4279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę sobie kupić dłuższą nartę, bo obecnie mam na 150 cm.. co przy moim wzroście (171 cm) jest za mało.. Narta równa mi się z brodą, prawie się pod nią kryje, a z tego co mi wiadomo to preferowana długość narty jest po nos.. I zdecydowanie się z tym zgadzam.. Obecnie narta starsznie podskakuje mi na mudlach.. a wydaje mi się że czym dłuższa narta tym lepiej będzie zachowywać się na dużych muldach.. tu są kwestie siły nacisku, powierzchni itp.

Więc myślę że narty na 160-165 były by idealne :P

Dziękuje też za propozycję sprzedaży, ale tak jak pisałem powyżej narty będe wymieniał w komisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...