Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

buty


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

buty

ja sobie wlasnie wymienilam sprzet drogi Bartoszu i jestem z niego naprawde zadowolona .......... buty - lange world cup 130 kozackie sa no i nartki omegllas z wiazaniami looka _14 lifter bodajze ....... polecam ci te butki nie znajdziesz lepszych !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

jak masz kase to kup Salomon Course, jedne z najleprzych butów na świecie. Nie wiem tylko czy sa wygodne, ale i tak marze o nich. Flex 130 :D Ewentualnie jesli nie chcesz strikte zawodniczych to moze Salomon Crossmax 10 lub X-Wave 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

Będąc w sklepie przymierz sobie Salomony Crossmax`y lub X-wave 10. Są sporo tańsze od Salo Course... Flex index powinien Cię zadowolić a sam "kapeć" po porządnie wykonanym modelowaniu jest niesamowicie wygodny. Poza tym przeceny na butki Salomona należą zwykle do najwyższych...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

Niedawno stałem przed tym samym problemem i wybrałem race-owe atomiki... i teraz żałuje. Po 10 dniach jazdy wyłamała się klamra, w stopie nie trzymały wcale. Jak masz trochę kasy to polecam Lange world cup 140 z wkładką foam - ponoć idealne dopasowanie do stopy. Na wąską stope jeszcze rossignol-e są niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...