Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co to za narta: Atomic Merton Balanze


conda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o informacje dotyczące tej konkretnej narty z linka:

http://sjezdove-lyze.sbazar.cz/atomic-metron-balanze-praha-o5146704.html

Do czego ta narta najlepiej się nadaje, komu można ją polecić, kto będzie mógł się dobrze na niej bawić i w jakich warunkach.

Z którego sezony jest ta narta?

Czy przesiadka z tej narty na tegorocznego Progressora 8 jest dobrym wyborem?

z góry dziękuję za pomoc

pozdr

conda

Edytowane przez conda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o informacje dotyczące tej konkretnej narty z linka:

http://sjezdove-lyze.sbazar.cz/atomic-metron-balanze-praha-o5146704.html

Do czego ta narta najlepiej się nadaje, komu można ją polecić, kto będzie mógł się dobrze na niej bawić i w jakich warunkach.

Z którego sezony jest ta narta?

Czy przesiadka z tej narty na tegorocznego Progressora 8 jest dobrym wyborem?

z góry dziękuję za pomoc

pozdr

conda

Wydaje mi się , że to Atomic M 9 Puls z sezonu 2004/2005, albo coś koło tego. To bardzo łatwa i przyjemna w prowadzeniu narta. Swojego czasu miałem również z systemem beta Pulser Atomic c series 9, którą bardzo miło wspominam.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wczoraj kolega wrzucił temat na moją prośbę. Mam takie narty i jeżdżę na nich od kilku lat. To moje pierwsze narty, od nich zacząłem naukę. W tym sezonie spróbowałem trochę twardszych nart i muszę przyznać, że bardziej mi odpowiadają.

Jeździłem na progressorach 8 - 170 cm i wrażenia są bardzo dobre. Chciałbym kupić te progressory ale może jest coś godniejszego polecenia w tym przedziale cenowym. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

A jeszcze jedno w jakich cenach chodzą te atomiki. Chodzi mi o realną cenę. Narty były raz ostrzone na początku tego sezonu. Wcześniej nie korzystałem z krawędzi :)

1. Płeć -M

2. Wiek -30

3. Waga -120 kg

4. Wzrost -190cm

5. Na nartach jeżdżę od 8 sezonów, ( 40 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 6

7. Moje buty to -munari mct 8.6

8. Teraz jeżdżę na nartach/model -Atomic M 9 Puls z sezonu 2004/2005

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, po przygotowanych stokach,

10. Upatrzyłem sobie narty - Fisher Progressor 8 2011r

11. Mój budżet na narty to około - 1500 zł ale można zaokrąglić

Edytowane przez marekl9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...