Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rossignol Demo Tour 11 – 13.02.2011 Kasina Wielka


piter100

Rekomendowane odpowiedzi

Kasina się obudziła:

Rossignol Demo Tour 11 – 13.02.2011 Kasina Wielka

Rossignol Worldwide od 2005 roku realizuje projekt Rossignol Demo Tour w najbardziej prestiżowych ośrodkach narciarskich Europy. Nie są to jednak zwykłe testy. Rossignol połączył siły z globalnymi partnerami ( Citroen, HP,) wnosząc nową jakość w prezentowaniu kolekcji sprzętu narciarskiego na stokach. Miłośnicy białego szaleństwa będą mieli szanse przetestować wszystkie modele nart oraz desek snowboardowych firmy Rossignol. Ponadto nasi eksperci doradzą i dopasują sprzęt do umiejętności i wymagań narciarzy. Będzie można zapoznać się z innowacjami technologicznymi Citroena, dobrać bagażnik THULE a profesjonalny fotograf zrobi pamiątkowe zdjęcie. Nowym wydarzeniem w tym roku będzie Citroen Kids Park dla najmłodszych narciarzy. Rodzice będą mogli oddać swoje pociech w dobre ręce a sami skorzystać ze wszystkich atrakcji miasteczka Rossignol Demo Tour.

Każda osoba która przetestuje narty lub snowBoard otrzyma kupon rabatowy w wysokości 10% na zakup sprzętu marki Rossignol w sieci sklepów GO SPORT. Nad sprawnością przeprowadzenie testów i rejestracji czuwa HP. Poza tym do wygrania mnóstwo nagród w konkursach, które zorganizują Dj’e radia ZET i Planeta FM – patrona medialnego Rossignol Demo Tour. Informacyjnie Rossignol Demo Tour wspiera www.skionline.pl – najlepszy Portal dla narciarzy.W Polsce ROSSIGNOL DEMO TOUR organizowany jest już po raz szósty. W tym roku będzie 8 „przystanków” w najlepszych Polskich ośrodkach narciarskich.

W dniach 11 – 13.02.2011 zapraszamy na Rossignol Demo Tour do Kasiny Wielkiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w tym roku ( bo nie miałam sposobności ) ale zahaczałam o tę imprezę 2006, 2007 i 2009 roku.

Jakoś z mojej perspektywy im później tym biedniej. Z roku na rok mniejsze miasteczko i mniej atrakcji.

jedynie co to rzeczywiście można było organoleptycznie ogarnąć kolekcję nartek :) choć żeby się dopchać do konkretnego modelu - czasem trzeba liczyć na szczęście ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za przetestowanie nart trzeba będzie zapłacić ? .

Pojechałem 3-4 lata temu na taki zjazd w Zieleńcu i nic nie przetestowałem.

Za wypożyczenie każdej narty trzeba było : zapłacić , odstać w kolejce i poczekać na rozmiar . Na stoku rój tak więc przez godzinę można zjechać 1-2 razy .

Nie wiem jak wy koledzy uważacie ale jak jadę do salonu oglądać samochód to jazdę próbną mam za darmo .

Lubię firmę Rossignol ale nie na tyle by płacić im testy.

Tak więc jak w tym roku jest ? Trzeba płacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...