Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer Progressor 7+, jaka długość?


natchnienie

Rekomendowane odpowiedzi

To forum jest wspaniałe, a Wy wszyscy jesteście kochani że pomagacie zagubionym ludziom a nawet kobietom :D w doborze sprzętu! :) :) :)

Koniec końców - biorę progressora 8+, długość 150,

długość wybrałam po dłuższych przemysleniach i uzasadniam tym, w cięższych warunkach i na czarnych trasach jeżdżę krótkim skrętem, a długim jeżdżę bardziej dla relaksu i na łatwiejszych trasach, więc będzie mi 150tka łatwiej manewrować. Szczególnie że najgorzej jeździ mi się (i może wszystkim) na muldach.

Ponadto jestem w czasie diety i plan jest taki że będę lżejsza o 4 kg więc tym bardziej - 150 cm ;-)

Raz jeszcze wielkie dzięki! W piątek jadę do Zakopanego i w sobotę będą tam już na mnie czekać narty!! :)

Dzię-ku-ję! :D

Edytowane przez natchnienie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosi na nartach natchnienie musi miec siłe .... tak po kefirze to se nie pojeździ;)

Żona zawsze stosuje metodę : w zimie tyje 4-5 kg ( wygląda wtedy mniam,mniam:) ) .

Na wiosnę dieta kefirowa ( tylko kefir ok 500-800 ml ) i w ciągu 4 dni ma 2kg mniej .

Dziewczyny z forum dają radę nawet 7 dni i 5 kg mniej ale ja tego nie polecam.

Ale faktycznie może być krucho z kondycją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest wspaniałe, a Wy wszyscy jesteście kochani że pomagacie zagubionym ludziom a nawet kobietom :D w doborze sprzętu! :) :) :)

Koniec końców - biorę progressora 8+, długość 150,

długość wybrałam po dłuższych przemysleniach i uzasadniam tym, w cięższych warunkach i na czarnych trasach jeżdżę krótkim skrętem, a długim jeżdżę bardziej dla relaksu i na łatwiejszych trasach, więc będzie mi 150tka łatwiej manewrować. Szczególnie że najgorzej jeździ mi się (i może wszystkim) na muldach.

Ponadto jestem w czasie diety i plan jest taki że będę lżejsza o 4 kg więc tym bardziej - 150 cm ;-)

Raz jeszcze wielkie dzięki! W piątek jadę do Zakopanego i w sobotę będą tam już na mnie czekać narty!! :)

Dzię-ku-ję! :D

Gratuluję podniesienia z 7 na 8.

Trochę szkoda tych 5 cm, ale tragedii nie ma i tez będzie dobrze.:)

Ale pozbywasz się swoich słodkości, aj, waj :(;)

Pozdrawiam i najlepszego na nartach :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona zawsze stosuje metodę : w zimie tyje 4-5 kg ( wygląda wtedy mniam,mniam:) ) .

Na wiosnę dieta kefirowa ( tylko kefir ok 500-800 ml ) i w ciągu 4 dni ma 2kg mniej .

Dziewczyny z forum dają radę nawet 7 dni i 5 kg mniej ale ja tego nie polecam.

Ale faktycznie może być krucho z kondycją .

a nie uwazasz ze metoda MŻ jest najlepsza:) własnie 5,2 mniej:)

własnie stosuje, jak zaczyna myslec o jedzeniu to biegam, przynajmniej 4-5 razy w tygodniu + nartki w weekend:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uwazasz ze metoda MŻ jest najlepsza:) własnie 5,2 mniej:)

własnie stosuje, jak zaczyna myslec o jedzeniu to biegam, przynajmniej 4-5 razy w tygodniu + nartki w weekend:)

Zgadzam się z Tobą że sport to najlepszy sposób na zgubienie kilogramów .

Bieganie nie wchodzi w grę bo nadwyręża mi ścięgna ale orbitrek jak najbardziej .

Jak zaczynam myśleć o jedzeniu robię sobie galaretki . Mają bardzo mało kalorii , zapychają a do tego żelatyna dobra na stawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą że sport to najlepszy sposób na zgubienie kilogramów .

Bieganie nie wchodzi w grę bo nadwyręża mi ścięgna ale orbitrek jak najbardziej .

Jak zaczynam myśleć o jedzeniu robię sobie galaretki . Mają bardzo mało kalorii , zapychają a do tego żelatyna dobra na stawy .

a to Ty? na miniaturce ;) eee to Ci nie trzeba chudnac :D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu osobnikowi w załączniku, to albo czegoś brakuje w/na łapach, albo wraca z imprezy.:D

Wraca z imprezy i wykańcza 540 bez graba .:D:D:D . Narty zostawił w domu .:)

Ciekawy jestem czy dotarły już te narty . Mam nadzieję że " Natchnienie " da zdjęcia tego agressora 8+ .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też aktualnie śmigam na Pro/Agresorach:D ale 9+.

Niezłe deseczki na całodzienne szlajanie się po górach, a nawet wracając nie wygląda się tak, jak ten niżej na zdjątku.

Na moich Rosołach 9S to mi się zdarzało tak wracać, ale też nie jest pewne co było powodem.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 165 do 171 wzrostu. Rosoły mam 158. Kupiłem je dlatego, że w ciągu roku więcej jeżdże w Alpach, a na Scyrk mam też Rosoły ale stare X8 chyba 165. Buty to mam Atomy i to czarne a w/g mnie fajnie się komponują. Co do białych to ostatnio chyba kolor niezbyt modny. Kiedyś były niezłe Atomy w tym kolorze z cholewą i piętkami czerwonymi.:rolleyes: Niezłe też to by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...