Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty freestyle


sNezz

Rekomendowane odpowiedzi

to moje pierwsze narty, więc nie spodziewałem się, że trafie idealnie z wyborem:D

ale co tu dużo pisać o moim zakupie... jeszcze na nich nie jeździłem, jak się sprawują ocenić będę mógł za tydzień.

no właśnie dlatego napisałem

//pamiętajmy że nie swoje zakupy łatwo oceniać//

ja też kiedyś nie trafiłem z kupnem a przeważnie po zakupie okazuje się że lepiej było poczekać i dorwać coś lepszego :D

ale na butach nie oszczędzaj bo starczą na aktywny rok dwa albo dłużej i jeśli chodzi o buty to chłopaki z ski2die.pl zawsze pomogą dobrym słowem jeśli chodzi o frisking! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad butami będę się poważnie zastanawiał jak uzbieram większą gotówke:)

narazie to plany na trochę dalszą przyszłość:D

chyba, że mi się trafi okazja tak jak znajomemu, kupił spki za 250zł od handlarza....

Nie wiem jaki masz rozmiar ale daję Ci linka do nowych butów Scratch . To dobre buty do freestyle .

Kupił nie kupił popatrzeć zawsze można .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar trochę za duży, mam 42/43

co do tych butów to jedynie mogę powiedzieć, że ładne:D bo nei znam się kompletnie

ale wydają się trochę wąskie. przy moim rozmiarze buta mam gdzies 42-43cm w łydce i stopę chyba też dosyć szeroką - ale nie mierzyłem jeszcze.

bardzo dobrze jeździło mi się w takich butach http://allegro.pl/buty-rossignol-exalt-x-60-2011-rozm-28-5-promocja-i1409773922.html byłem zaskoczony, że buty narciarskie mogą być tak wygodne:p

tylko nie wiem jak one się nadają do freestyle

miałem wrzucić fotki to kilka zapodam, co prawda nie z Zieleńca tylko z Paseky czy tam Pasenky w Czechach, szału nie ma :D

dd027aa.jpg

dd011jkjhk.jpg

dd032asdsd.jpg

boxów też tam trochę było ale na początku się nie odważyłem, mam uraz po tym jak na rolkach wylądowałem plecami na rurce, mam wizje ciągle, że narty mi odjeżdzają i ląduje plecami na boxie:)

poźniej znaleźlismy tez domek i nie myślałem już żeby na boxach pojeździć:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super się bawiłeś . Dzięki za fotki .

Fajne spodnie . Kurtkę kup bardziej jaskrawą by Cię można było zobaczyć z daleka:D:D.

Jak narty się sprawują ?

Te buty co dałeś link są za mięciutkie do free lepiej poluj na te salomony spk .

Ja dzisiaj dostałem białe Head . Sprawdzę jak działają to napiszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nart

na to co trochę poskakałem to przy lądowaniu są stabilne dosyć

leciutkie

"normalna" jazda ciężko mi na nich wychodzi, dziwnie jakoś tak:D

mają chyba nie ostre krawędzie, gdy jechałem po trochę przylodzonym/mocno ubitym fragmencie stoku to ja skręcam a narty swoje robią:P

ale ogólnie jestem z nich zadowolony po tym jednym dniu, szkoda że miałem trochę niewygodne buty. Po wczoraj uświadomiłem sobie, że nie ma co oszczędzać na butach.

ok to daj znać jak je sprawdzisz, możesz napisać co to za model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to co trochę poskakałem to przy lądowaniu są stabilne dosyć leciutkie

takie mają być

"normalna" jazda ciężko mi na nich wychodzi, dziwnie jakoś tak:D

mają chyba nie ostre krawędzie, gdy jechałem po trochę przylodzonym/mocno ubitym fragmencie stoku to ja skręcam a narty swoje robią:P

to jest dziwne bo na tej narcie powinno się jakoś pojechać , sprawdź te krawędzie

ale ogólnie jestem z nich zadowolony po tym jednym dniu, szkoda że miałem trochę niewygodne buty. Po wczoraj uświadomiłem sobie, że nie ma co oszczędzać na butach.

Oszczędzać trzeba ale nie na zdrowiu , freestyle to wymagający sport .

Narty upolowałeś tanie to i buty upolujesz .

ok to daj znać jak je sprawdzisz, możesz napisać co to za model?

Head Project , nic o nich nie wiedziałem kupiłem przez neta siedzę teraz w nich już godzinę i wydają się być ok . Jak wypróbuję na stoku to opiszę .

.

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dziwne bo na tej narcie powinno się jakoś pojechać , sprawdź te krawędzie

może trochę przesadziłem, jakoś dało się zjechać, ale zanim zacząłem się bawić w freestyle jeździłem na zjazdówkach na których komfort w tego typu jeździe jest o wiele większy :)

Oszczędzać trzeba ale nie na zdrowiu , freestyle to wymagający sport .

Narty upolowałeś tanie to i buty upolujesz .

mam taką nadzieje, mam sporo czasu:D

Head Project , nic o nich nie wiedziałem kupiłem przez neta siedzę teraz w nich już godzinę i wydają się być ok . Jak wypróbuję na stoku to opiszę .

ja bym się chyba nie odważył kupić butów bez przymiarki, niby rozmiar znam ale mimo wszystko... chyba, że z możliwością zwrotu

w tym roku może już nie pojade na narty, może jeszcze raz. Przed następnym sezonem dam je do naostrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką nadzieje, mam sporo czasu:D

Podaj dokładny rozmiar buta to jak coś upoluję to dam znać .

ja bym się chyba nie odważył kupić butów bez przymiarki, niby rozmiar znam ale mimo wszystko... chyba, że z możliwością zwrotu

To już moje 3 buty w tym roku a 4 od kwietnia .

Tylko jedną parę musiałem zwrócić do sklepu bo mi nie pasowała ( fischer 95 orange ). Jedne Fischery sprzedałem na Alego drożej niż kupiłem na wyprzedażach czyli w sumie żaden strach .

Jak będziesz kiedyś potrzebował to prześlę Ci linka do sprawdzonych sklepów .

Narty też kupuję w necie mimo że do sklepu (dobrego) mam nie całe 150 km .

tym roku może już nie pojade na narty, może jeszcze raz. Przed następnym sezonem dam je do naostrzenia

nie masz jakiegoś kumpla co sam sobie ostrzy ? warto się nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładny rozmiar buta to jak coś upoluję to dam znać .

27,5

nie masz jakiegoś kumpla co sam sobie ostrzy ? warto się nauczyć

hmm w sumie nie pomyślałem o tym, nie wiem czy ktoś ze znajomych potrafi, nie miałem nigdy takiej potrzeby więc nie pytałem.

ale zorientuje się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko to bierzesz wiertło duże do metalu i jeździsz po krawędzi na wolnych obrotach ale tak robią prosi którzy mają bo 4 pary nart

nie trzymała bo krawędzie słabe:D ale są tego plusy na przykład jak był wszędzie lód to na moich legendach ogarnąłem ładnego switcha i 1,8 i 3,6 na pełnym gazie, gorzej z glebami :) ale jest motywacja żeby się nie wywalać bo będzie ból

yacmen

te armady to może trochę drogo wolałbym już k2 PE jakieś dorwać ----------------

a tego buta scratch trochę miękie nie polecam, lepiej kupić coś sprawdzonego przez większą grupę ludzi jak wspomniane wcześniej spk albo coś z dalbello ( ja teraz szukam pro rampage bo b.dobra jakość mała cena !) head project jestem ciekawy jakie są i jak leża

słyszałem że salomony są dość szerokie także jak masz wąską stopę to uważaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...