Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

KRADZIEŻE!!!


_michael_

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio na Słowacji, w okolicach ZUBERCA. Zostawiłem na chwilkę samochód, na którym znajdowały się narty moje i dziewczyny, zamknięte na kluczyk w bagażniku na narty. Po wyjściu ze sklepu, ujrzałem przed sobą straszny widok - otwarty bagażnik bez naszych nart: Atomic SL 11.12 i Salomon CROSSMAX 7.5. Fakt ten zglosilem na policji gdzie uprzejmy slowak poinformowal mnie, iz kradziezy dokonala polska szajka zajmujaca sie kradzeza nart, ktorej od paru miesiecy nie sa w stanie zlapac... Jestem zalamany... Z tego miejsca chcialbym przestrzec innych narciarzy przed pozostawianiem nart wysokiej klasy na dachu samochodu... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

no coz to przygnebiajaca sprawa .. podobnie sie dzieje z autokarami ... do nas kiedys do autokaru sie wlamali i ukradli wszystkie pozostawione tam nartki ..... ja akurat fuksiarsko mialalm je w pokoju . ale zginelo 6 par omeglassow elany slx crossmaxy i fishery rc4 wc...... zalamac sie mozna .. oczywiscie podobno rodacy ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

bo jak to jest? Polak potrafi... czasem nawet głupio jest zostawić narty na chwilę przed schroniskiem (a do srodka nie pozwalaja wnosić)..

ps. u nas, tzn w k-cach pada od 4 dni, fakt - trzeba odśnieżać chodnik przed domem, ale dlaczego ja się z tego cieszę?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

Widzisz... zamiast udawac sie na policję, trzeba było popytać miejscowych... dostałbyś taki ładny numer telefonu.. podjechał do Twyrdosina (czy jak się to pisze..) i tam mógłbys zakupic własne narty... !! ;))) ewentualnie jakieś inne... pełen wybór...

a poważnie to przerabiałem to parę lat temu właśnie w Zubercu... znajomemu dowoziłem narty z Polski, bo tez zostawil je na bagazniku przed knajpą.. tylko ze niestety, spoznil sie i jego narty goście juz opchneli...

i to wcale nie była `polska szajka`.. ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczpraj na giełdzie zgarnęli stoisko-moze tam są?

Wczoraj na giełdzie w krakowie (rotunda) policja zamknęla całe stoisko poniewaz ktoś rozpoznał swoje kradzione narty. Cały sprzęt zabrała Policja. Moze do nich skieruj pytanie o swoje narty . To bedzie posterunek Policji dla krakowa śródmieście ale nie mam pojecia który. Zadzwoń może na ul. Mogilską .

Powodzenia!

pozdrawiam!

gryźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

Pomijając Tragiczny aspekt tej przygody.... TO oczywistym jest, że przez kilka miesięcy Polacy siedzą w Słowacji i czekają przed sklepem, aby ukraść narty.....

Kilka miesięcy

Pozdrawiam i wspólczuje straty, a złodzieji powinni podtopić w wosku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Polacy- akurat !!!!!

A propos jakoś u nas mi jeszcze nikt nie zwędził nart, może mam szczęście. Po za tym spróbujcie zostawić sprzęt chociażby w Szwajcarii, albo Włoszech. Zobaczymy co zastaniecie po powrocie - skoro nawet właściciele pensjonatów każą ściągać i chować bo KRADNĄ- i to tam gdzie nie wiedzieli Polaków.

Zaczyna mnie to prosto zwięźle mówiąc WKURZAĆ!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

Ja tam zawsze mam narty na oku i nie daję żadnej możliwości na kradzież moich nart. Jak nie ma przechowalni, albo nie moge zostawić desek tak żebym je widział ze środka jakiegoś restaurantu np, to wnosze ze sobą i pieprze to że nie wolno wnosić sprzetu do środka... Wy też "pieprzcie" :PPPP

Pozdroovki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

xnoowee- zgadzam sie z toba, jak mi kategorycznie zabronia wejscia z nartami to po prostu ide do innej knajpy, w koncu tyle tego jest, oczywiscie wyrazy wspolczucia dla wszystkich ofiar tych skurwysynow(jakbym taiego czlowika dorwal...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRADZIEŻE!!!

Fakt ten zglosilem na policji gdzie uprzejmy slowak poinformowal mnie, iz kradziezy dokonala polska szajka zajmujaca sie kradzeza nart, ktorej od paru miesiecy nie sa w stanie zlapac...

--------------------------------------------------------------------------------

Nie moga zlapac, a wiedza ze to Polacy???!!!

-------------------------------------------------------------------------------

Autor: yapook 11:24 29.02.04

nie jestes sam

mi ukradli narty w czechach na ramzowej, sprzed restauracji. Nie bylo mnie moze 3 minuty, kiedy wrociłem zostały tylko kije

--------------------------------------------------------------------------------

Ciekawe czy w tedy tez policje Szwejkowskie wiedzialy kto (oczywiscie Polacy), ale nie umieli zlapac?

------------------------------------------------------------------------------------------

Autor: ERTO 12:37 29.02.04

KRADZIEŻE!!!

W zeszły piątek zwinęli nam na Czarnej Górzej przylepiane na magnesie

2 bagazniki wprawdzie niedrogie ale wracalismy z nartami przy uchu

a była taki udany wyjazd na tej swietnej górce

------------------------------------------------------------------------

Mysle, ze to zrobila czesko-slowacka banda, tylko tym razem dzielni polscy policjanci nie mogli ich zlokalizowac:)

--------------------------------------------------------------------------------

Autor: bugajson 22:49 29.02.04

KRADZIEŻE!!!

zaczołem swoje narty rozstawiać po jednej na innym stojaku żeby im sie trudno szukało

--------------------------------------------------------------------------------

Sprobuj zaczac jezdzic na jednej narcie. Jak bedziesz mial szczescie to ci ta jedna zostawia

--------------------------------------------------------------------------------

Autor: Ola 14:8 01.03.04

KRADZIEŻE!!!

Pomijając Tragiczny aspekt tej przygody.... TO oczywistym jest, że przez kilka miesięcy Polacy siedzą w Słowacji i czekają przed sklepem, aby ukraść narty.....

--------------------------------------------------------------------------------------

A co sie tak dziwisz. Myslisz, ze wszystko spada kazdemu z nieba??

Na wszystko trzeba przeciez zapracowac.

--------------------------------------------------------------------------------

Autor: Ola 14:18 01.03.04

PS. Polacy- akurat !!!!!

A propos jakoś u nas mi jeszcze nikt nie zwędził nart, może mam szczęście.

-------------------------------------------------------------------------------------

To nie szczescie! To twoje narty nie maja wziecia. Kup sobie nowe i dobre!:)

---------------------------------------------------------------------------------------

Po za tym spróbujcie zostawić sprzęt chociażby w Szwajcarii, albo Włoszech. Zobaczymy co zastaniecie po powrocie - skoro nawet właściciele pensjonatów każą ściągać i chować bo KRADNĄ- i to tam gdzie nie wiedzieli Polaków.

---------------------------------------------------------------------------------------

Otoz to. Tez bylem swiadkiem znikniecia nart na TUXIE

--------------------------------------------------------------------------------

Autor: xnoowee 17:36 01.03.04

KRADZIEŻE!!!

Ja tam zawsze mam narty na oku i nie daję żadnej możliwości na kradzież moich nart.

--------------------------------------------------------------------------------

Dobrze robisz. Tylko czy to jest wlasciwe rozwiazanie. Nie wolalbys po prostu bez obawy o kradzierz pozostawic swoich nart gdziekolwiek??

Ja bym tak wolal.

Poz.pawel

Ps.

Szczerze wspolczuje kradziezy nart.

Ale jedno chcialbym wyjasnic.

Kradna nie Polacy, Czesi, Slowac, czy Rumuni.

Kradna ZLODZIEJE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodzieji nart trzeba wieszac obok stojaka za jaja

albo wbijac im w te wredne zasrane dupska ich łupy

moze to by dalo jakies efekty

pawel>>> nie czescy policjanci nie mowili nic o tym jakiej narodowości są domniemani złodzieje,

problem kradziezy nart jest coraz wiekszy bo kradziez nart jest o wieeele łatwiejsza niz wjazd na kiosk, dom itp. podchodzisz, wybierasz odjezdzasz = jestes pareset złotych/koron/peso do przodu....

nie dawajcie tym jebancom nawet cienia szansy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodzieji nart trzeba wieszac obok stojaka za jaja

nio ja mysle ze tu nie wpuszczaja zboczencow;), powiedzmy ze jest to ciekawe i nietypowe zainteresowanie;), ale jednmnak nart by mi bylo szkoda, kijkow bym nie pozalowal na takiego skurwysyna (i tak sa pogiete), pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...