Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nazwy miejscowości na flagach


Rekomendowane odpowiedzi

Jaką macie opinię o bazgrołach z nazwami miejscowości na flagach z naszymi barwami w czasie zawodów sportowych (głównie skoki)?:confused:

Nie tylko skoki, podobnie jest na meczach siatkówki i innych, choć oczywiście na skokach jest to zwielokrotnione do granic absurdu.

Nie podobało mi się to nigdy.

Ustawa o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych w art. 1 ust. 2. mówi: "Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej..."

Nie można flagi traktować jak banera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ustawa o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych w art. 1 ust. 2. mówi: "Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej..."

Nie można flagi traktować jak banera.

A kto wywiesza flagi,sztandary;)Nie spełniają wymiarów,same barwy nic nie znaczą:P,mogą powiedzieć,że są z Tyrolu:D.

Art. 5.

1. Barwy Rzeczypospolitej Polskiej stanowią składniki flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Każdy ma prawo używać barw Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności w celu podkreślenia znaczenia uroczystości, świąt lub innych wydarzeń, z uwzględnieniem art. 1 ust. 2.

3. (uchylony).

[edytuj] Art. 6.

1. Flagą państwową Rzeczypospolitej Polskiej jest prostokątny płat tkaniny o barwach Rzeczypospolitej Polskiej, umieszczony na maszcie.

2. Flagą państwową Rzeczypospolitej Polskiej jest także flaga określona w ust. 1, z umieszczonym pośrodku białego pasa godłem Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Wzory flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej i flagi państwowej z godłem Rzeczypospolitej Polskiej zawiera załącznik nr 3.

[edytuj] Art. 6a.

Ustanawia się dzień 2 maja Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wywiesza flagi,sztandary;)Nie spełniają wymiarów,same barwy nic nie znaczą:P,mogą powiedzieć,że są z Tyrolu:D.

Art. 5.

1. Barwy Rzeczypospolitej Polskiej stanowią składniki flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Każdy ma prawo używać barw Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności w celu podkreślenia znaczenia uroczystości, świąt lub innych wydarzeń, z uwzględnieniem art. 1 ust. 2.

3. (uchylony).

[edytuj] Art. 6.

1. Flagą państwową Rzeczypospolitej Polskiej jest prostokątny płat tkaniny o barwach Rzeczypospolitej Polskiej, umieszczony na maszcie.

2. Flagą państwową Rzeczypospolitej Polskiej jest także flaga określona w ust. 1, z umieszczonym pośrodku białego pasa godłem Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Wzory flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej i flagi państwowej z godłem Rzeczypospolitej Polskiej zawiera załącznik nr 3.

[edytuj] Art. 6a.

Ustanawia się dzień 2 maja Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Może to przez późną porę, ale nie chwytam ukrytego sensu Twojej wypowiedzi:eek::cool::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobra :D nie wszystko jest traktowane jako godło i barwy narodowe.W Tyrolu barwami też jest biało-czerwony i co lecisz na skargę do Trybunału Konstytucyjnego za łamanie ustawy RP o barwach narodowych;)bo na iglo z piwem taką zobaczyłeś.Przeczytaj dokładnie ustawę,a zrozumiesz-co to jest flaga,sztandar,bandera,godło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobra :D nie wszystko jest traktowane jako godło i barwy narodowe.W Tyrolu barwami też jest biało-czerwony i co lecisz na skargę do Trybunału Konstytucyjnego za łamanie ustawy RP o barwach narodowych;)bo na iglo z piwem taką zobaczyłeś.Przeczytaj dokładnie ustawę,a zrozumiesz-co to jest flaga,sztandar,bandera,godło;)

To chyba jednak Ty nie zrozumiałeś o czym pisałem. Nikt nie chodzi z Konstytucją i z ustawami w kieszeni i zapewne mało kto, w tym ja i chyba Ty też, ma ich treść w głowie. Bardziej mi chodzi o odczucia i uczucia.

Ja tak to widzę i czuję, Ty masz prawo do innego spojrzenia.:rolleyes:

I nie mówimy tu o Tyrolczykach:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa to nie odczucia czy emocje,a raczej akt prawny:rolleyes:Jeśli chcesz kogoś karać musisz mieć podstawę prawną,a nie emocje i chęci;)-mam nadzieję,że te czasy już nie wrócą:eek:

Ale Darku, gdzie TY się doczytałeś, że ja chcę kogoś karać:confused::eek::confused:

Na pewno nie wrócą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co ci kibice wywieszali?

Wydaje mi się,że w ich mniemaniu machanie szmatami o barwach narodowych miało podkreślić ich pochodzenie i utożsamianie się z Adamem M.

Wystarczyło zobaczyć jak zachowują się kibice norwescy.

Edytowane przez tadek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...