Narty - skionline.pl
Jump to content

hupon

Members
 • Content Count

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hupon last won the day on September 5 2017

hupon had the most liked content!

Community Reputation

731 Excellent

About hupon

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 08/01/1965

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała
 • About me
  Jeżdżę głównie w Szczyrku, a wiosną w Alpach.

Ski equipment

 • Narty marka
  Head iSupershape Magnum 177 cm, Head i.PEAK 78 FLR Pro SW PR Pro 183 cm, Head XRC 1100i 177 cm
 • Buty marka
  Tecnica 120
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  Radosny
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hupon

  Gopass...

  To już jesteśmy we czwórkę 😁 (przynajmniej tłoku nie będzie i można wyjeżdżać pojedynczo - BHP).
 2. Na https://www.lanovky.sk/?page=lan&lan=16 znalazłem, że to patent Von Roll (to ci od krzesełek, którymi jechało się bokiem - na Chleb, Chopok, Śnieżkę)
 3. Jest jeszcze gdzieś taka kolejka, jak na Łomnicę ? (Jeden wagonik, 16 osób, bez podpór).
 4. Ostatnio pojawiło się coś gorszego - dudniący głośnik w plecaku 😡. Kiedyś zapytałem takiego "nadawacza", czy nie lepiej ze słuchawkami, bo nie uszczęśliwia wszystkich wokół, ale nie za bardzo wiedział o co mi chodzi.
 5. A musicie nocować w Fieberbrunn ? Domyślam się, że chodzi o przyszły sezon. Ja nocowałem w Viehhofen (pensjonat Pamina - z buta do skibusa 5 minut, rano co 10 minut, a do nowego wyciągu zellamseeXpress 10 minut). Za tydzień za 4 osoby płaciłem 425 E. A w Leogang (z łatwym dojazdem do Saalbach) w pobliżu dolnych stacji gondolek też można znaleźć pensjonaty z rozsądnymi cenami, np. https://www.vorderrain.at/
 6. https://www.fieberbrunn.com/Dateien Winter/Skibus_Winter 19-20.pdf
 7. Sorki, pomyliłem region Trydent - Gógna Adyga z dwiema prowincjami, z których się składają (Trento + Bolzano-Poł. Tyrol)
 8. Trydent – Górna Adyga (wł. Trentino Alto Adige) Region ten, należący do północnej części Italii, znajduje się u podnóży Alp Wschodnich. Składa się z dwóch prowincji: Bolzano – w części północnej, graniczącej z Austrią i Szwajcarią oraz Trydentu, w części południowej, którego włoskimi sąsiadami są Lombardia oraz Wenecja Euganejska. Cytat za helloitaly.pl
 9. Tak, najbliższe, zjeżdżając z Tonale skręca się w lewo do Pejo (ok. 15 km).
 10. Na Tonale czynne tylko wyciągi i trasy od strony Górnej Adygi - Poł. Tyrolu. I pojawił się komunikat o zachowaniu bezpieczeństwa. https://www.pontedilegnotonale.com/en/
 11. Jest jeszcze duży bezpłatny w Czyrnej - przed Żabką przy Myśliwskiej 151 w lewo (poniżej długich nieistniejących orczyków, ale trzeba podejść jakieś 300 metrów do mostka nad drogą)
 12. O której wyjechałeś z domu i o której byłeś w hotelu ? Często się zastanawiam jaka jest różnica ? I w którą stronę. Oczywiście wszystko zależy od odległości do lotniska i i hotelu.
 13. Mój wpis dotyczył oczywiście konkretnego dnia - wczorajszej niedzieli, kiedy to zamknięto trasy do Czyrnej i Juliany ( w sobotę były jeszcze czynne). A i tak najlepsze warunki były na zamkniętej jedynce do Czyrnej. Pewnie się nigdy nie dowiemy, ale ciekawi mnie jaki jest algorytm wzrostu cen za karnet wg, systemu "Flexi" , bo wczoraj było bardzo luźno. Kupno przeze mnie skipasu jest zawarciem (obustronnym) umowy na dostarczenie usługi. Oczywiście w regulaminie nie mowy o obniżce ceny ze względu na częściowe udostępnienie ośrodka ze względu na niedostateczną ilość śniegu, ale jest coś takiego jak uczciwość i przyzwoitość. Nie oczekuję oczywiście, że cena zostanie obniżona proporcjonalnie do zamkniętych tras, ale jakaś symboliczna bonifikata byłaby przyjęta z radością. Przypuszczam, że przez takie wywindowanie cen wiele osób będzie się mocno zastanawiało nad przyjazdem do Szczyrku w przyszłym sezonie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...