Narty - skionline.pl
Jump to content

hupon

Members
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hupon last won the day on September 5 2017

hupon had the most liked content!

Community Reputation

690 Excellent

About hupon

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 08/01/1965

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała
 • About me
  Jeżdżę głównie w Szczyrku, a wiosną w Alpach.

Ski equipment

 • Narty marka
  Head iSupershape Magnum 177 cm, Head i.PEAK 78 FLR Pro SW PR Pro 183 cm, Head XRC 1100i 177 cm
 • Buty marka
  Tecnica 120
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  Radosny
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wcześniej pisaliście o czekanach i łopatkach. Kolega z pracy od paru lat zajmuje się tworzeniem tychże (uchwyt z kompozytu węglowo kevlarowego, waga od 350 g). Więcej na F...u i tu http://www.eliteclimb.com/
 2. Mniam, pychotka 🍰- odpowiednia ilość zdjęć 📷, no i opis prawie wierszem 🖋️.
 3. Takie coś znalazłem. Jedną ze stromszych tras, jaką jechałem, to "Spinale Direttissima" (miejscami 70%, czyli ok. 35 stopni).
 4. Zjeżdżałem jedynką przed drugą - miodzio, fajnie puszczona (na pewno lepiej niż na niebieskiej). Ciekawy jestem, czy najbliższy weekend będzie ostatnim w tym sezonie ?
 5. Co tu pisać, skoro widać, jak jest. Pogoda "robi robotę" .
 6. Przetestowałem dziś dwie pary Volkli z przyszłego sezonu w Twoim imieniu 😁. Na Hali Skrzyczeńskiej ustawili https://www.voelkl.com/pl/aktualnosci/voelkl-winter-tour-2019-877/ swoje namioty, pojeździłem na RC 16 (przyjemniejsze) i Deacon 76 Pro (czułem się na nich tramwaj na szynach, trochę podobne do Atomic SX 12 Pb)
 7. Proponuję powtórkę, ale z objeżdżeniem Paganelli, Ponte di Legno, Temu i okolic Tonale (trasy Bleis, Alpina, Contrabandieri, Paradiso). Też zaczynałem "moje" Alpy w Vai di Sole (kwiecień 2004 r), spaliśmy w domkach na kempingu w Pejo. I tak do 2010 (przez tych 7 lat dużo się zmieniło - nowe krzesła na Groste, nowa gondola Paradiso, połączenie z Madonny z Pinzolo, Tonale z Ponte di Legno, gondola ze stacji kolejowej Commezzadura, Pejo 3000). A potem zaczęliśmy jeździć w inne ciekawe miejsca (trochę bliżej BB). Coś mi się wydaje, że na jednym wyjeździe się nie skończy (zwłaszcza, że pogoda Wam dopisała i zacząłeś od niezłego regionu, a jeżeli oprócz jazdy na nartach "rajcują" Cie też ładne okoliczności przyrody, to polecam Dolomity). Ja miałem tak, że po powrocie już planowałem następny wyjazd.
 8. Niestety nie moje zdjęcie, ale wczoraj miałem taki widok (Jesioniki, Pradziad, odległość 135 km). http://www.dalekieobserwacje.eu/jeseniki-widziane-z-malego-skrzycznego/
 9. Też żałowałem, że nie skręciłem na BSA, mało tego - zjechałem na SMR (jedynka i Bienkula - miodzio i pusto), powrót skibusem.
 10. Taki "kwiatek" w toalecie w Czyrnej. Zastanawiam się, komu się chce iść na parking, żeby zmienić buty, a potem wrócić do toalety i pucować buty w umywalce ? Jeżeli jest błoto, to wkładam buty do worka foliowego, daję do bagażnika i jadę domu. W ogóle od zeszłego sezonu wiele się zmieniło (i nie mam na myśli tylko wyciągów). 1. Lawinowo wzrosła ilość narciarzy nieumiejących wcale jeździć (na "stromych" odcinkach niebieskich tras ściągają narty i schodzą. 2. Ilość ludzi bez kijków (problemy ma płaskim, przy wyciągu, no i "oczywista oczywistość" - poprawa balansu w trakcie jazdy). A kiedy pytam, dlaczego nie używa, to odpowiada, że tak mu wygodnie, pchając się na mnie, chyba, że akurat w pobliżu jest płotek. Może niezbyt ładnie, ale jazdę takich narciarzy określam "na orangutana" - ze względu na "dyndające" ręce. 3. Puste trudne trasy - dziś ma czerwonej do Czyrnej i Bieńkuli w trakcie mojego zjazdu jechało kilka osób (z czego się akurat cieszę). 4. I jeszcze scenka z dzisiaj - orczyk z Dolin na Skrzyczne, kilka osób przede mną, do wjazdu podjeżdża czterech pracowników z tyczkami do oznaczenia trasy, a jeden ze stojących narciarzy wypala, że panowie bez kolejki, i nic go nie obchodzi, że oni są w pracy. I że on tu pieniądze zostawia, i nie będzie czekał aż trasa zostanie zabezpieczona.
 11. Na Skrzyczne o 8:00
 12. Zawody "Winter Game" - w piątek Bieńkula, w sobotę FIS.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...