Narty - skionline.pl
Jump to content

hupon

Members
 • Posts

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hupon last won the day on September 5 2017

hupon had the most liked content!

About hupon

 • Birthday 08/01/1965

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała
 • About me
  Jeżdżę głównie w Szczyrku, a wiosną w Alpach.

Ski equipment

 • Narty marka
  Head iSupershape Magnum 177 cm, Head i.PEAK 78 FLR Pro SW PR Pro 183 cm, Head XRC 1100i 177 cm
 • Buty marka
  Tecnica 120
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  Radosny
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hupon's Achievements

Stary wyjadacz

Stary wyjadacz (4/6)

781

Reputation

 1. Zabrakło mi pytania o skipas tylko na Szczyrk. Boję się, że to "se ne vrati, Pane Havranek" ☹️
 2. hupon

  Gopass...

  Dostałem taką ofertę 😂 W zakładce Kupony Gopass znajdziesz Sprytną Sezonówkę Premium 2022/23 za jedynie 649 € 489 €* Raczej podziękuję.
 3. Dzięki za ostrzeżenie - jutro nie zjeżdżam poniżej Jaworzyny.
 4. Kilka zdjęć z wypadu do Tyrolu 11-14 Xl (Tux, Soelden, Gurgle), zorganizowanego przez Gajowego, a na którym był też Aklim.
 5. Byłem, obejrzałem, pogadałem. Byłem w kasie o 9-tej, "darmówki" jeszcze były 🙂, a dzięki temu, że wczoraj Jacek poinformował o tej wystawie, wiedziałem jak je odebrać. Ale i tak miałem dzisiaj w planie Skrzyczne i zejście do Czyrnej. Po raz pierwszy byłem w Kuflonce (zimą nie ma czasu - szybkie 3 godziny i do domu). Widzę, że po 40-tu latach wróciła "zebra" o Volkla.
 6. Polskie znaki diakrytyczne (ogonki i kreski), BŁAGAM !!! Kiedy czytam "coś" takiego, ciśnie mi się na usta pytanie : wolisz robić komuś laske , czy łaskę ?
 7. Drugi wagon był kilka metrów przed celem - dolną stacją (tak jak wagon, który dojeżdżał do górnej). W momencie urwania liny ciągnącej (cieńszej), drugi wagon nie zdążył nabrać prędkości i uderzył w amortyzatory na dolnej stacji (jeżeli byli tam turyści, to pewnie nic poważnego się nie stało), a ten, z górnej od razu nabrał prędkości, bo nie zadziałał zablokowany hamulec na linie nośnej (grubszej).
 8. Aż się boję pomyśleć, do jakich czynów doprowadziłoby Cię oglądanie "Wiadomości TVP...".
 9. Do końca lat 90-tych (w erze "przedkarwingowej"), jeżeli ktoś sobie nieźle radził, to podstawową długością "zwykłych" nart było 195-205 cm.
 10. RTON Śnieżne Kotły (Radiowo-telewizyjny Ośrodek Nadawczy). Granica jest obok budynku.
 11. Kilka zdjęć z Samnaun 7.03 - 12.03 Podróż z BB w tamtą stronę przez Zwardoń, Salzburg, Saalfelden, Worgl, Landeck. Powrót przez Bludenz, Lindau, Jędrzychowice.
 12. Od poniedziałku (1.03) przez Czechy z testem. 01.03.2021 UWAGA! Od 01.03 obowiązują nowe zasady wjazdu/wyjazdu na/z terytorium Czech. Nadal możliwy jest wjazd do Czech na okres nieprzekraczający 12 h z pilnych powodów zdrowotnych, rodzinnych, biznesowych lub zawodowych (przy okazaniu dokumentu potwierdzającego cel przyjazdu), bez obowiązku wypełnienia formularza lokalizacyjnego i testowania na COVID 19, jednak na TRANZYT drogą lądową do 12 h należy wykonać test na koronawirusa (PCR wykonany nie później niż do 72h przed wjazdem lub antygenowy wykonany nie później niż do 24h przed wjazdem). Do 21.03 ograniczono możliwość przemieszczania się między czeskimi powiatami.
 13. Wygląda na to, że w kasie COSu kupisz tylko na 4 godziny i tylko na COS. Cennik SKIPASSÓW NARCIARSKICH W OŚRODKU SKRZYCZNE COS ZIMA 2021 SKIPASS 4-godzinny ważny tylko w Ośrodku SKRZYCZNE COS Zakup SKIPASSÓW online na: www.gopass.pl
 14. Ze strony SMRu - W jakich Ośrodkach otrzymam chipową kartę Gopass? W Polsce: Szczyrk Mountain Resort Na Słowacji: Tatralandia, Besenova, Wysokie Tatry, Jasna W Czechach: Szpindlerowy Młyn, Golf resort Ostravice, Golf resort Kaskáda, Golf resort Olomouc W Austrii: Mölltaler Gletscher Czy odbiorę kartę w ośrodku Beskid Sport Arena lub Centralnym Ośrodku Sportu? Nie. W Szczyrku kartę można odebrać tylko w Szczyrk Mountain Resort w kasach lub punkcie Infocentrum przy stacji Gondola – ul. Salmopolska 53B. Nie wiem jak jest teraz, ja swoją kartę zamówiłem kilka lat temu i przysłano mi ją pocztą ze Słowacji (2E). Mam sezonówkę czwarty sezon i głęboko się zastanawiam, czy kupię na następny. W grudniu przed świętami czynne dwie trasy (Zbójnicka i niebieska do Czyrnej), od świąt do Trzech Króli tłumy, potem do ferii w miarę, ale w ferie znowu gęsto. I zostaje kilka dni lutego i marzec (bywa różnie z temperaturami). W następnym sezonie, jeżeli nie kupię sezonówki, to będę kupował jednodniówki online, i jeździł częściej na Pilsko, do Wisły, Ustronia.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...