Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nordica....


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o nartkach tej firmy nie chodzi mi o konkretny model ale o wszystkie glownie z grupy race. Wydaje mi sie nie wiem czemu ze ta firma jest malo popularna jezeli chodzi o narty ale w testach na pewnej stronie o nartach jej deski mialy nejlepsze wyniki (chyba a jezeli nie to byly drugie czy trzecie) Moze ktos jezdzil na nordic`ach prosze o opinie.

P.S. jak myslicie czy nordica robi lepsze buty od salomona. Wiem ze ta wypowiedz moze nie ma sensu ale pisze bo ciekawy jestem :P:P:P

pozdro Rudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordica....

Tez sie nad tym zastanawialem kiedys, czemu jest ich tak malo zarówno w sklepach jak i na stokach (naszych i zagr). Znałem dwóch uzytkowników tych desek (mieli modele z 2001 lub 2002 roku) i byli raczej zadowoleni (zaawansowani , szybkojeżdzacy)

ostatnio slalomki Nordici były na podium z pucharze wiec złe raczej nie sa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordica....

Ja jezdze miedzy innymi na Nordica Dobermann 12 GS i jestem z nich bardzo zadowolony. Jedna z lepszych nart do giganta na ktorych jezdzilem. Jest dokladnie tak jak dziatwa napisal - ta narta pasuje dla zaawansowanych ktorzy lubia szybko jezdzic. Bardzo stabilna w duzym skrecie i jak ma sie umiejetnosci by nad nia zapanowac daje lepsze przezycia niz samochod sportowy. A dlaczego widuje sie ja rzadko na stoku ? Jest droga( ponad 900 euro z wiazaniami Nordica N 0514 EPS) i trzeba byc na nartach 80-90 din w roku by umiec wykorzystac jej wlasciwosci (to nic dla weekendowcow). pozdr. samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...