Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tecnica Dragon 110 czy Salomon Quest Pro


MajkeliX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko o te dwa butki. Po tygodnaich łażenia po sklepach w końcu udało sie dobrać finałową 2 i trzeba podjać decyzje. Oba buty leża super i oba sa jak z mojej nogi Jednak znacznie się różnią tak pod względem budowy jaki komfortu ( sklepowego ) choc jeżdzilem w butach tych marek ( questy 90 i tecnici 110 ale modelu nie pamietam model z systemem do chodzenia). Moja odczucia były takie ze w tecnicach czulem sie pewniej i narta reagowala szybciej natomiast questy byly super komfortowe. Takie same lecz sklepowe mam wrażenie z finalistow a lubie dużo godzin jeżdzić nie siedzieć i tu moja zagwostka co bedzie lepsze. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z wyżej wymienionymi bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Cześć. Widzę że minęło juz sporo czasu od tego postu i na pewno o nowych butach wiesz juz wszystko:biggrin:. Ja teraz stoje przed tym samym dylematem, czy kupić kapcie Tecnici (Magnum 110). Wiele opinii jest o tym producencie że wygodne, ładne, nie kleja śniegu itp. Miałem je na nogach kilka minut, fajne wygodnie ale nie jestem przekonany. Model z ubiegłego sezonu mam okzję kupić za 9 stów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Wiele opinii jest o tym producencie że wygodne, ....... Miałem je na nogach kilka minut, fajne wygodnie ale nie jestem przekonany.
- klika minut to trochę krótko, ja w w swoich przed zakupem podreptałem w sklepach ok. 1 godz.

Wiele opinii jest o tym producencie że ...., ładne,
- ładne??? - to kwestia gustu, a buty mają byc przede wszystkim wygodne!

Model z ubiegłego sezonu mam okzję kupić za 9 stów.
- no cena jest oczywiście też istotna :)

Ale jeśli chodzi o firmę to polecam. Teraz mam te: http://www.skionline.pl/sprzet/buty-narciarskie,11-12,tecnica,phoenix-12-air-shell,3196.html

i jestem bardzo zadowolony. To już moje drugie buty Tecnici i złego słowa nie mogę powiedzieć :smile:

A decyzję i tak musisz sam podjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Oczywiście. :smile: Po prostu w sklepie znalazłem się przejazdem, nie miałem nawet skarpet narciarskich. Jasne że przed zakupem posiędzę w nich znacznie dłużej. Chodzi mi o opinie użytkowników tej marki, a być może tego modelu. Zdaję sobie sprawę że w kwestii butów odczucia są indywidualne, ale każda opinia ubogaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...