Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Noclegi Flachau


Rekomendowane odpowiedzi

Darzę ten region ogromną sympatią, ale patrząc na aktualną pogodę i prognozy na najbliższe dni raczej bym nie zaryzykował pobytu tam.

No ale zaczekaj na relację kemyR(widzę że już wrócił) i Amberki(chyba już wraca) bo może się mylę:rolleyes:.

Jak bym maił coś radzić to raczej szukał bym zakwaterowania w Radstat, bo jak by co to będziesz mógł pitnąć wysoko do Obertauern(uwaga karnet nie jest wspólny z Flachau)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jak bym maił coś radzić to raczej szukał bym zakwaterowania w Radstat, bo jak by co to będziesz mógł pitnąć wysoko do Obertauern(uwaga karnet nie jest wspólny z Flachau)

Ski Amade czy mniejszy karnet nie jest wspólny, ale Salzburger Super Ski Card owszem tak :)

Pewnie wyjdzie trochę drożej (?, nie sprawdzałem) od innych o tej porze roku, ale to swoista forma ubezpieczenia śnieżnego, bo na upartego może i na Kitzsteinhorna pojechać, ...jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Tak sobie siedzę przy sobocie i kombinuję. Decyzja zapadnie przed samym wyjazdem. Jak nic nie będzie pewne z warunkami.

Najwyżej zostaną lodowce. We Flachau nie byłem, więc chciałem spróbować.

W tym terminie nocleg zawsze jakiś znajdę, ale lepiej mieć coś sprawdzonwgo.

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej zostaną lodowce. We Flachau nie byłem, więc chciałem spróbować.

No i na razie zostaw sobie to na inny wyjazd, w bardziej zimowych miesiącach, bo pojedziesz teraz i pozostanie Ci w pamięci zły przekłamany obraz, a szkoda by było:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłam cało i zdrowo i to dzień wcześniej niż planowałam (śnieżyca ostatniego dnia skutecznie nas zniechęciła). Jeździło się super, ale tak jak Sławek napisał pogoda wymarzona nie była. Temperatury w na górze dochodziły nawet do 7-10 st. więc po 12 robiło się miękko. Ja co prawda do Flachau nie zawitałam (4 górki w zupełności wystarczyły), ale nie sądze, żeby tam warunki pogodowe były lepsze.

Relację umieszczę, jak się ogarnę, ale jeśli zamierzasz się gdzieś wybrać w tym miesiącu, to szukaj raczej wyżej położonych miejsc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury w na górze dochodziły nawet do 7-10 st. więc po 12 robiło się miękko. Ja co prawda do Flachau nie zawitałam (4 górki w zupełności wystarczyły), ale nie sądze, żeby tam warunki pogodowe były lepsze.

Patrząc statystycznie to we Flachau jest zawsze z 2-4 stopnie cieplej niż na url=http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&id_miejscowosci=156]"4 górkach"[/url].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury w na górze dochodziły nawet do 7-10 st. więc po 12 robiło się miękko. Ja co prawda do Flachau nie zawitałam (4 górki w zupełności wystarczyły), ale nie sądze, żeby tam warunki pogodowe były lepsze.

Patrząc statystycznie to we Flachau jest zawsze z 2-4 stopnie cieplej niż na "4 górkach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...