Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koniec sezonu> czegoś nie rozumiem


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jezdze 1 sezon i nie wszystko rozumie jeszcze :) , w opisach lodowców wszedzie zaznaczone że czynne caly sezon, dzis 23-03 próbuje zarezerwowac cos na weekend majowy mialem nadzieje ze posmigam gdzies w Alpach i co ? praktycznie zero ofert , dzwonilem chyba do 30 biur podróży wyslalem dziesiątki emaili i wszyscy praktycznie konczą sezon w początkiem kwietnia(miejsc i tak nie ma), juz nie mowiac o maju. Moze ktos mi to wyjasni bo nie wierze ze nie znalezli by sie chetnie do posmigania np w maju nie mowiac juz czerwcu :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu> czegoś nie rozumiem

Chyba źle szukasz. Rzeczywiście biura podróży można sobie podarować, ale bez problemu zarezerwujesz lokum korzystajac z serwisów internetowych gmin w których znajduje się dany lodowiec. Tak naprawdę to niezbyt wiele osób nie zapomina o nartach w maju i dla tego biura nie mają ofert dla prawdziwych pasjonatów.

Proszę o to podstawowe adresy pewniaki:

Garmisch (cudny lodowiec, czynny do połowy czerwca) www.grainau.de (Grainau to miejscowość z której wychodzi kolej na Zugspitze)

Jest tu fajna weekendowa oferta hotelu Eibsee (trochę drogo, ale prawdziwy wypas) poza tym apartamenty są bardzo tanie (poniżej 20E za łeb za noc).

Hintertux www.tux.at - tam podadzą ci oferty mieszkań mailem i wysyłajac fax zarezerwujesz wszystko bez przedpłat

Solden www.soelden.at (przecudny lodowiec, w maju po prostu perełka) rezerwacja j.w., ale dość drogo

Pitztal (najwyższy lodowiec w Austrii 3440m) www.pitztal.com i www.pitztal.at

klikasz w unterkunft suchen i odpowiadasz faxem lub mailem na oferty.

Molltal (mały ale fajny lodowiec) www.flattach.at, wszystko załatwiasz przez biuro turystyczne we Flattach e-mailem. Zwykle chcą przedpłaty przelewem.

Val Senales (czyli Maso Corto) - www.valsenales.com tanie miejscówki w eleganckich hotelach. Ja rezerwowałem przez telefon. Wystarcza zwykle jeden telefon żadnych przedpłat. Przepiękna dolina i lodowiec.

Jest jeszcze mnóstwo lodowców, w Szwajcarii, Francji i Norwegii. Ale na początek dla testu najlepiej wyruszyć do Austrii, po bliziutko.

Ja jadę dopiero w czerwcu...wtedy będę mógł mieszkać pod namiotem, na ra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu> czegoś nie rozumiem

super , ale zastrzyk informacji serdeczne dzieki, jest tylko jeden maly problem jestem uczulony na wyjazdy sam. dlatego szukalem cos zorganizowanego zeby pojechac autokarem, ale taka propozycja tez jest do rozwazenia mozna by bylo zorganizowac jakas wieksza ekipe i wyskoczyc gdzies z kims kto juz wie gdzie co i jak moze beda chetni? w grupie zawsze razniej pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...