Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

albachtal


iret1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po długich namysłach i rozpatrywaniu za i przeciw wybrałem na narty stację Alpbachtal. Wcześniej myślałem o ischgl i st. anton ale zrezygnowałem ponieważ z opinii ośrodki są ekstra natomiast są snobistycznymi i drogimi ośrodkami. Za nimi przemawiało to, że za najmłodsze dziecko nie musiałbym płacić. St. anton rozbiło mnie po informacji, że parkingi są płatne - nie żebym decydując sie na taki wyjazd liczył każde euro ale w moim przekonaniu te płatne parkingi to niczym Polska. W każdym razie padło na alpbachtal i z opisów widać, że niewielki klimatyczny ośrodek - 54 km tras czyli nie za wiele jak na Austrię przy czym cena czyni cuda :). Mam problem następujący - rok temu jak szukałem kwatery w Neustift to na stronie lodowca Stubei znalazłem zakładkę w któej wpisałem termin ilość osób i jaka miejscowość mnie interesuje i po chwili zaczęły na emaila przychodzić oferty kwater. Czy ktoś mi pomoże w kwestii Alpbachtal - czy jest jakaś taka zakładka - nie chcę przeglądać ofert ogólnych, które się wyświetlą w zakładce zimmer suchen. Wolałbym tak jak poprzednio - konkretne propozycje. Czy jest coś takiego a ja tego nie widzę lub namiar na kwaterę dla 2 dorosłych i 2 dzieci. I jeszcze - 54 km to nie za mało na 6 dni? Jakie są tam atrakcje? baseny, tor saneczkowy? Dziękuję za informację. IR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz sobie na ten link:

http://www.alpbachtal.at/xxl/en/winter/ski_alpbach.html

to po prawej stronie masz taki szablon z terminem itp.

Nie wypełniaj go tylko kliknij poniżej "non-binding request" i otworzy Ci się okienko i tam wypełniasz po kolei: miejscowości, termin i rodzaj zakwaterowania (klikając next step) i na koniec Twoje dane w tym e-mail.

Z tego co rozumiem to powinni przysłać konkretne oferty na podanego im maila ale musisz to sam sprawdzić bo jeśli to prawda to nie chcę sobie zawalać skrzynki :)

Tu cos piszą o saneczkach:

http://www.alpbachtal.at/xxl/en/kids/kidswinter.html

i o lodowisku:

http://www.alpbachtal.at/xxl/en/Aktivwinter/_id/1082979/offspiste.html

Powodzenia :)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz mnie szlag trafi bo zaraz mi maile przyjdą na moją skrzynkę:D

Wypełniłam na szybko wszystkie okienka wymagane (z czerwonymi gwiazdkami a na ostatniej stronie zaznaczyłam max liczbę ofert jaką chcę otrzymać (chyba zaznaczyłam 15) i kliknęłam "ptaszka" w okienku "Send the enquiry confirmation to my email addres" i kliknęłam "send enquiry" i wyskoczyła mi info że pomyślnie wysłałam zapytanie i żebym oczekiwała na maile:confused:

Jak chcesz to na priva mi wyślij swoje wymagania i swojego maila to wyślę Ci to.

PS. Już dostałam kilka ofert na maila... :)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
odebranie poczty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tej dolinie na wyjeździe "feryjnym",zachęcony m.in.opisami na tym forum i ... rozczarowałem się tym ośrodkiem i wynudziłem się przez tydzień.

Jest to ośrodek na 1,góra 2 dni.Do jako takiej jazdy nadają się tylko 2 trasy wzdłuż obu gondolek,reszta infrastruktury stara-same wolne krzesła i niezbyt długie trasy.Jedynym plusem jest darmowy karnet dla dziecka i basen-też za free,lodowiska były niby też za friko,ale były nieczynne:(. no i sama wioska - urokliwa.Jednak lepiej dołożyć te parę euro i pojechać na tydzień do lepszego,większego ośrodka-niekoniecznie muszą to być snobistyczne St Anton i Ischgl,ale np. dolina Zillertal,czy któryś z ośrodków Ski Amade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz mnie szlag trafi bo zaraz mi maile przyjdą na moją skrzynkę:D

Wypełniłam na szybko wszystkie okienka wymagane (z czerwonymi gwiazdkami a na ostatniej stronie zaznaczyłam max liczbę ofert jaką chcę otrzymać (chyba zaznaczyłam 15) i kliknęłam "ptaszka" w okienku "Send the enquiry confirmation to my email addres" i kliknęłam "send enquiry" i wyskoczyła mi info że pomyślnie wysłałam zapytanie i żebym oczekiwała na maile:confused:

Jak chcesz to na priva mi wyślij swoje wymagania i swojego maila to wyślę Ci to.

PS. Już dostałam kilka ofert na maila... :)

Słuchaj - nie wiem w czym problem - ja to wypełniam w niemieckiej wersji i tam gdzie jest PLZ czyli kod zawsze podaje mi błąd - nawet wysłałem zapytanie do ich biura co mam tam wpisać i podali 87100 - wpisałem i nic!!!! jak wpisałeś kod Twojej miejscowości w poz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz mnie szlag trafi bo zaraz mi maile przyjdą na moją skrzynkę:D

Wypełniłam na szybko wszystkie okienka wymagane (z czerwonymi gwiazdkami a na ostatniej stronie zaznaczyłam max liczbę ofert jaką chcę otrzymać (chyba zaznaczyłam 15) i kliknęłam "ptaszka" w okienku "Send the enquiry confirmation to my email addres" i kliknęłam "send enquiry" i wyskoczyła mi info że pomyślnie wysłałam zapytanie i żebym oczekiwała na maile:confused:

Jak chcesz to na priva mi wyślij swoje wymagania i swojego maila to wyślę Ci to.

PS. Już dostałam kilka ofert na maila... :)

Jeszcze raz - ale wpadka - opis niewłaściwego znaku znajdujący się bezpośrednio pod PLZ (kod) dotyczył treści poniżej czyli miejscowości - wpisywałem Toruń a powinienem bez ń tylko Torun - przepraszam za zamieszanie. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała podpowiedź - jeżeli w wyniku wyszukiwania otrzymasz dane kontaktowe do właściciela domu/pensjonatu/itp. (mail, adres strony) to zawsze warto napisać bezpośredniego maila, bo może się okazać, że cena będzie lepsza. Ja przed moim styczniowym wyjazdem także korzystałem z tej wyszukiwarki na stronie regionu i po osobistym kontakcie z właścicielką okazało się że cena za nocleg była o kilka EUR niższa niż podawana na stronie regionu Alpbachtal (chociaż ja chyba raczej używałem opcji "search accommodation").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...