Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Serre Chevalier 14.01-21.01.2012 poszukuje 4 os.


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomi, rodzina w tym sezonie niestety nie jadą:( Poszukują 4 os. w celu wypełnienia 6 os. apartamentu i zmniejszenia kosztów.

Jadę z Żoną słabo i wolno jeżdżąca. Mamy po 29 i 30 lat.

Termin jak w tytule jest to okres ferii na Mazowszu (i nie tylko). Miejsce Serre Chevalier - jedna z kilku I-ligowych stacji francuskich. Zakwaterowanie w miejscowości historycznej Briancon (nie w stacji z próbówki) 50 m od stoku i gondolki Prorel MAPKA: http://plandespistes.serre-chevalier.com/?keepThis=true&TB_iframe=true&height=640&width=1000 Wyjazd organizuje jedno z warszawskich biur podroży sprawdzone wielokrotnie.

Cena 799 zł/os

Obejmuje: 7 noclegów w wybranym typie apartamentu, opieka pilota/rezydenta, ubezpieczenie Travel.

Dodatkowo, wstęp na saunę, hammam, , salę fitness, TV, WIFI.

Przejazd autokarem klasy lux (siedzenia lotnicze, ac, barek, wc, video), opieka pilota/rezydenta, przewóz sprzętu narciarskiego, 1-dniową wycieczkę do Montgenevre lub Sestriere w ramach skipasu Serre Chevalier.

Nie obejmuje: taksy klimatycznej, zalecane ubezpieczenie Ski - 55zł, kaucji za app. skipassu dostępnego dla klientów biura w cenach grupowych - 185e

Rezydencja:

Rezydencja L’Aigle Bleu **** – Kompletnie nowa rezydencja oddana do użytku w grudniu 2010. Położona w miasteczku Briancon, 50 m od stoku i gondolki Prorel. Zbudowana w tradycyjnym sabaudzkim stylu perfekcyjnie łączy kamień z drewnem co tworzy z niej urokliwy domek górski. Komfortowe apartamenty i darmowy dostęp do wielu usług rezydencji: sauna, hammam, sala fitness, zapewniają dobry wypoczynek.

Apartament 3pok./6 osób (44m2) - pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem typu gigogne, kącik do jedzenia, pokój z dużym podwójnym łóżkiem, pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem piętrowym; aneks kuchenny z płytami grzewczymi, mikrofalówką, zmywarka, lodówką, elektrycznym ekspresem, opiekaczem chleba, TV ; łazienka z wanną, oddzielne WC.

NIE JEST TO TYPOWA FRANCUSKA "SZUFLADA"!!

Wyjazd autokaru z Wa-wy w piątek-powrót w niedzielę.

Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnym wyjazdem proszę pisać na PW podam namiary na biuro.

Mam kilka fotek z wyjazdu z przed kilku lat:

https://picasaweb.google.com/103589220870271275116/SerreChe?authuser=0&authkey=Gv1sRgCK_gpb-bjKG7eA&feat=directlink

Wirtualny spacer po miejscowości: http://www.altivue360.com/sphere.html?fich=briancon.xml

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serre Chevalier styczeń

Witam,

fajna propozycja :P, co prawda celowałem w tym sezonie w Serfauss w Austrii, ale ponieważ we Francji jeszcze nie byłem, to może warto zmienić plany. Niepokoi mnie tylko, po obejrzeniu mapki tras, spora ilość orczyków - przyznam, że w tej chwili raczej mało już spotykane rozwiązanie w większych ośrodkach Austrii i Włoch. Jak to wygląda naprawdę na dzień dzisiejszy?

PS. Ewentualnie byłyby dwie osoby, dosyć sprawnie jeżdżące, ja 45, syn 14.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

fajna propozycja :P, co prawda celowałem w tym sezonie w Serfauss w Austrii, ale ponieważ we Francji jeszcze nie byłem, to może warto zmienić plany. Niepokoi mnie tylko, po obejrzeniu mapki tras, spora ilość orczyków - przyznam, że w tej chwili raczej mało już spotykane rozwiązanie w większych ośrodkach Austrii i Włoch. Jak to wygląda naprawdę na dzień dzisiejszy?

PS. Ewentualnie byłyby dwie osoby, dosyć sprawnie jeżdżące, ja 45, syn 14.

Pozdrawiam

Co prawda byłem tak łącznie 2 dni, ale nie odczułem większej uciążliwości z tym związanej. Ilość orczyków raczej nie odbiegała od normy. Ośrodek jest raczej nowoczesny - sporo szybkich kanap. Wyślę Ci na pw link z namiarem na ofertę, abyś mógł wypytać o wszystko w biurze. Jak będzie komplet 6 os to umówimy się na wspólne dopełnienie formalności na miejscu w biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem informację w biurze podróży, że jest możliwość dołączenia do wyjazdu z miejscowości:

Łódź (Stryków - Parking w centrum miasta przy Kościele)

Poznań (Komorniki - Centrum handlowe Auchan)

Częstochowa (Hotel Orbis)

Katowice (Stacja Benzynowa PKN ORLEN - Murckowska 22)

Wrocław - do ustalenia !!!

Autokar będzie przejeżdżał trasą o największym obłożeniu. Z pozostałych miejscowości będą dowozić busami do trasy autokaru. Ceny w tym wypadu się NIE ulegają zmianie.

Na tą chwilę jest nas 4 os o ile Kolega artie40 potwierdzi w 100% wyjazd wraz synem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...