Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

st.Johann - jaki karnet ??


dzardzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W grudniu wybieram się z żonką i znajomymi w okolice st.johann na 6 dni - 5 dni jazdy ( lub w najlepszym przypadku 6 :P ) i mam dylemat jaki karnet wybrać.

Do wyboru : Skipass Schneewinkel 2011/2012

54 lifts & 170 kilometers of slopes

St. Johann in Tirol/Oberndorf

Eichenhof Lifte

Skilifte Kirchdorf

Erpfendorf - Lärchenhof

Waidring Steinplatte

Reit im Winkel

Schneedorado Fieberbrunn

Bergbahnen Pillersee

lub

Skipass Kitzbüheler Alpen AllStarCard 2011/2012

356 lifts

1.087 kilometers of slopes

Wiadomo, że serce wskazuje drugą opcję ale :

różnica w cenie jest duża ponieważ w pierwszym karnecie łapię się jeszcze na niski sezon i cena na 5 dni = 142 euro .

w drugim nie ma niskiego sezonu i 5 dni = 194 euro

Czy ktoś śmigał w tych rejonach i mógłby doradzić czy pierwsza opcja na 5 dni jazdy będzie wystarczająca ( nie chodzi o kilometry tras bo te są oczywiście nie do przejechania ) . Korci mnie oczywiście Kitzbuhel bo to dość znany kurort, ale czy awrt takiej dopłaty.

Aha i jeszcze jedno pytanko. Sezon wysoki w pierwszej opcji jest od 17.12 a ja muszę kupić karnet od 13.12-17.12 i ciekawi mnie jak to będzie liczone.

Z góry dzięki za odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto dopłacić do karnetu AllstarCard -ośrodki Schneewinkel są dobre na pół dnia każdy-potem zaczyna już być nudno.Od tego roku ośrodki te wchodzą również w skład karnetu salzburskiego SSSC,ale AllStarCard wystarczy na tygodniowy wyjazd-koniecznie odwiedź Kitzbuehel,Ski Welt i Skicircus

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ośrodki Schneewinkel są dobre na pół dnia każdy-potem zaczyna już być nudno.

śtraśnie jesteś wybredny :P

Od tego roku ośrodki te wchodzą również w skład karnetu salzburskiego SSSC

uffff - aż już się bałem że nawet do Salzburger Landu należą :eek:

nota bene: a jest jeszcze jakiś inny SSSC - może tyrolski ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia bierz ALLStar Cards, poczytaj moją relację i opowieści innych kolegów a zobaczysz co Was czeka. Dla mnie są tylko trzy miejsca do których chętnie bym jeździł. Są to St. Johan in Tirol z wersją ALLStar, Zillertal i Val Gardena z Superskim. W niektórych miejscach, nowemu trudno się zorientować w ważnym karnetowo zjeździe a mając pełny zakres oddajesz się rozkoszy bez zwracania uwagi na ilość gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze im bardziej się zagłębiam tym bardziej nie wiem co zrobić , region Ski welt prezentuje się rewelacyjnie i cena za 5 dni 150 euro. Najlepiej kupić duży karnet, ale w pięć dni nie sposób wszystkiego zjeździć... :mad:

Jak to nie sposób? W 1 dzień objedziesz Ski Welt, w drugi Kitzbuehel,w trzeci Skicircus,a pozostałe małe "schneewinklowe" spokojnie zrobisz po 2 ośrodki jednego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...