Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Długość Fischer Viron 6.6


Soader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany kupnem nowych nart Fischer Viron 6.6 (http://www.isport.pl/narty-fischer-viron-66-wiazanie-rs-10-powerrail-20112012-p-5549.html?cPath=6_17_20). Chcę by posłużyły mi kilka sezonów. To jest już niemal pewne, jednak jeśli ktoś ma jakiś poważne zastrzeżenia to proszę o ich przedstawienie :) Moje pytanie jest o długość tych Vironów? Jaką wybrać? Sam zastanawiam się nad 165cm.

1. Płeć: M

2. Wiek: 17

3. Waga: 68

4. Wzrost: 178

5. Okres jazdy na nartach: 3 sezony (przy czym 1 intensywnie z instruktorem)

6. Ocena? 5/6 (bez zawyżania)

7. Buty?: Atomic Hawk 80 white/smoke

8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś?: Obecnie zakończyłem przygodę z Atomic Drive 7 (2008/9).

9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy?: W zależności od stoku, na stromych trasach szybkie, w miarę ciasne zakręty, natomiast na szerokich - długie, dynamiczne skręty.

10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju?: Niekiedy niebieskie, czerwone, w zależności od miejsc zdarzają się wypady na czarne trasy, w szczególności Słowacja.

11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ?: Raczej turystycznie, do sportowca mi daleko.

12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku?: Jest dobrze, regularnie ćwiczę. W sumie ponad 2 tyg/sezon

Narty:

Długość.....Taliowanie.........Promień skrętu

150........118 - 68 - 100............11m

155........118 - 68 - 100............12m

160........118 - 68 - 100............13m

165........118 - 68 - 100............14m

170........118 - 68 - 100............15m

Ewentualnie coś tam myślałem nad Progressorem +8, ale to chyba jeszcze nie dla mnie :/ Poza tym stoki na Słowacji nie są szczytem w utrzymaniu, nie mówiąc o polskich... A z tego co widzę, to Viron 6.6 da radę na stokach typu "polskiego"... ?

Pozdrawiam,

Soader

Edytowane przez Soader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...