Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie do tego kogos co sie zajmuje ta strona


Coffy

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nie prezentujecie jeszcze modeli na nadchodzacy wielkimi krokami sezon tylko ciagle trzeba ogladac stare narty buty wiazania?? wydawalo mi sie ze portal skionline.pl mial w swoim zalozeniu doradzac narciarzom miedzy innymi przy wyborze sprzetu.... a tu lipa (by nie napisac brzydziej) o sprzecie na sezon 04/05 ani slowa!!!!! Co wiecej martwi mnie ubogi opis sprzetu.... rozumiem ze nie ma fizycznej mozliwosci przetestowania kazdego modelu ale w takim razie warto moze zachecac ludzi do wypowiedzi na temat danej pary nart butow wiazan??? na koniec jeszcze jedna sprawa ktora od kilku lat nie daje mi spokojnie spac dlaczego przy przedstawianiu oferty sprzetu ograniczacie sie jedynie do tak waskiej grupy producentow.... mnie osobiscie najbardziej brakuje informacji o butach nordica, ktora to firma jest pomijana przez tworcow strony... Pozdrawiam tworcow strony i mam nadzieje ze moja wiadomosc nie zostanie odebrana negatywnie a kreatywnie i nastapia zmiany na lepsze....zycze dalszej owocnej pracy ku radosci odwiedzajacych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tego kogos co sie zajmuje ta strona

ja tam mam inna sugestie.

rozumiem ze eksperyment z podzialem tematycznym forum byl bardzo nowatorski, ale moze wartaloby sie zastanowic nad ponownym polaczeniem ich w jedno. tak chocby ze wzgledu na malo oszalamiajacy ruch na pozostalych forach. he?

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tego kogos co sie zajmuje ta strona

Popieram gdyz czesc z nas pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia dzialow tematycznych na forum. moze pytania zadawane w jakims dziale znalazly by odpowiedz gdyby postawiono je w innym... sugestia guildenstern`a jest warta przemyslenia, co wiecej miesci sie w ogolnej tendencji wirtualnego swiata do upraszczania wszystkiego co sie da i jak sie da!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tego kogos co sie zajmuje ta strona

powiem więcej,

kiepska jest konstrukcja forum w którym trzeba klikać na każdą wypowiedź z osobna

powinno być tak jak w większości przypadków, czyli otwiera się temat i wyświetlają się wszystkie wypowiedzi do tego tematu.

to forum jest wyjątkowo niewdzięczne dla modemowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tego kogos co sie zajmuje ta strona

...hm, nie znam się dobrz na komputerach, ale u mnie jak kliknę na temat po rozwinięciu wwątków mam wszystkie wypowiedzi bez problemu: jedną za drugą... Może zaglądnij do swoich USTAWIEŃ?

Co do ograniczeni forum do 1 - Ogólnego, to też jestem za, pozostałe nie cieszą się raczej popularnością... ;D

ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Kony

Witaj

w ustawieniach - zmiana ustawień trochę można zmienić- i po kłopocie. Wg. mnie tematy powinny zostać tylko my forumowicze powinniśmy być bardziej zdyscyplinowani. A nowe wieści o sprzęcie to pewnie wielka tajemnica i sza.

Postruvka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do metaal

sprzet na przyszly a w zasadzie ten sezon jest juz dobrze znany...konkurencyjny serwis narciarsko przedstawia juz oferte 04/05 wiec uwazam ze skionline tez powinno....sprzet na ten sezon byl juz zaprezentowany pod koniec zeszlej zimy jak nie wcesniej.....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tego kogos co sie zajmuje ta strona

Dziękuję Wszystkim za konstruktywne sugestie.

Co do kolekcji 04/05 to oczywiście będą wkrótce!

O nowościach pisaliśmy już w lutym.

Co do "wąskiej grupy" to myślę, że były prezentowane kolekcje szersze części producentów, ale od .... to sie zmieni na co, sami zobaczycie. Myślę, że będziecie zadowoleni.

Co do forum wkrótce będzie można w ustawieniach na stałe sobie zapisać rozwijanie wątków przy otwarciu.

Jeżeli będziecie mieli uwagi i sugestie proszę piszcie, chętnie się z nimi zmierzę.

Web

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...