Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do pana z Japonii


kedaR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

pare dni temu radziles mi na forum bym kupil rc4 race sc zamias rx8 bo mi but nie wejdzie(jestem tym od tych kajakow:P, ale mniejsza z tym)

Wiec zgdonie z rada wybhralem sie do sklepow narciarskich. W kazdym mi mowia ze rc4 race sc jest tylko z plyta (a w jedyn mi powiedzieli nawet ze jest od razu z wiazaniami tylko :/), a bez plyty dostepny sa tylko worldcupy.

Pytanie 1.

W Maksie w Sosnwcu koles powiedzila zebym kupil rc4 race sc z plyta. Nastepnie plyte zdemontowal (i ja gdzies opchnal) i zamontowal swoje wiazanie . Ze jestem zielony w sprawach sprzetu to sie pytam, czy jest to dobre rozwiazsanie czy moze proboje mnie po prostu zrobic w jajo(albo sam sie nie zna)

Pytanie 2.

Wydaje mi sie ze jestes w jakis sposob zwiazany z fischeram (wniskuje po mailu :P) to czy moglbys podac adres jakiegos dobrego sklepu narciarskiego(jestem z sosnowca, wiec okolice katowic :P) gdzie moglbym kupic fischara bez plyty (czy mam sie przejsc po sklepach podancyh na http://www.fischer-ski.pl/sklepy.htm )

Pozdr.

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...