Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PARADISKI (FRANCJA-425 km tras) 3-10.03.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Zarezerwowałem apartament 4 osobowy w PARADAISKI (Francja) na okres 3-10.03.2012 (300m od wyciągu). Super tereny -425 km tras narciarskich i 2 lodowce. Cena apartamentu 480€ (czyli 120€/osobę przy 4 osobach). Jest nas 2-ch i autko Renault-Scenic, zatem mogą do nas dołączyć 1-2 osoby. Trasa: Szczecin - Wrocław - Zgorzelec i dalej Niemcy. Ponieważ jest daleko, planujemy podróż z noclegiem w FORMULE 1 (tanio) we Francji, w około połowie drogi.

BOGUMIŁ (502-034043).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(300m od wyciągu). .

:eek: 300 metrów!!! Strasznie daleko:wink: W której stacji masz lokum tyle oddalone od wyciągów?? La Plagne + Les Arc to super miejsce na narty.

Chcecie robić nocleg w czasie dojazdu na terenie Francji??? Po Francji jest tylko 120 km. Chyba rozsądniej spać gdzieś na południu Niemiec.

Jak kogoś interesuje jak tam jest to załączam link do galerii: https://picasaweb.google.com/103589220870271275116/LaPlagne2007?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPPKuePnt9KhZQ&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jasne, że lepiej spać w połowie trasy - sądzę, że o tej porze wszędzie się coś taniego znajdzie. Byłem kiedyś w La Plagne ale dawno. Jaką trasą najlepiej tam dojechać - ile to będzie kilometrów? Ostatnio (15-26 styczeń) jeździłem w Grand Valira (Andora) i Font Romeu (Francja-Pireneje) - 9 dni pełnych słońca i nie najgorzej ze śniegiem - niestety większość czarnych nie miała wystarczająco śniegu. Na szczęście otwarta była większa część trasy na której ostatnio był PŚ (chyba kobiet) - właśnie ją przygotowywali więc mogłem pośmigać.

Pozdrawiam

Bogumił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jasne, że lepiej spać w połowie trasy - sądzę, że o tej porze wszędzie się coś taniego znajdzie. Byłem kiedyś w La Plagne ale dawno. Jaką trasą najlepiej tam dojechać - ile to będzie kilometrów? Ostatnio (15-26 styczeń) jeździłem w Grand Valira (Andora) i Font Romeu (Francja-Pireneje) - 9 dni pełnych słońca i nie najgorzej ze śniegiem - niestety większość czarnych nie miała wystarczająco śniegu. Na szczęście otwarta była większa część trasy na której ostatnio był PŚ (chyba kobiet) - właśnie ją przygotowywali więc mogłem pośmigać.

Pozdrawiam

Bogumił

Z Wrocka 1400 km. najlepsza trasa wyglada tak: http://maps.google.pl/maps?saddr=Wroc%C5%82aw&daddr=D224&hl=pl&ie=UTF8&ll=48.136767,12.832031&spn=8.490864,19.753418&sll=45.512542,6.69651&sspn=0.017412,0.038581&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFXZ-tgId-DRmAA&oq=la+plagne&mra=dme&mrsp=1&sz=15&t=m&z=6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jade w ten rejon tylko do Les Arcs - w okresie swiat wielkanocnych. Sniegu jest tam cala masa :) - zdaj relacje jak wrocisz. Ja w poprzednim roku nocowalem w drodze na narty w Helibronn (Ibis w Centrum + sniadanie za okolo 45e za 2 osoby + parking 8e pod hotelem). Rezerwowalem wczesniej przez neta. Cena za wejscie z ulicy byla 65e (zawsze lepiej wydac te 20e na browarki i currywurst na lokalnym jarmarku karnawalowym :). Starowka calkiem mila na wieczorny spacerek tylko trzeba jakies 10km zjechac z autostrady.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jade w ten rejon tylko do Les Arcs - w okresie swiat wielkanocnych. Sniegu jest tam cala masa :) - zdaj relacje jak wrocisz. Ja w poprzednim roku nocowalem w drodze na narty w Helibronn (Ibis w Centrum + sniadanie za okolo 45e za 2 osoby + parking 8e pod hotelem). Rezerwowalem wczesniej przez neta. Cena za wejscie z ulicy byla 65e (zawsze lepiej wydac te 20e na browarki i currywurst na lokalnym jarmarku karnawalowym :). Starowka calkiem mila na wieczorny spacerek tylko trzeba jakies 10km zjechac z autostrady.

Ja jestem zdania, że nie opłaca się robić noclegu. Ja jeśli nie mam zastępcy za kierownicą, a sen łamie to robię godzinę przerwy na stacji benzynowej, aby zamknąć oczy i lecę dalej. Jadąc z Wrocka, jest 400 km bliżej niż z Wa-wy i cały czas autostradą, więc chyba najrozsądniej wystartować o 4 rano i na 19-20 zameldować się na miejscu. Jadąc przepisowo i robiąc krótkie przerwy jest to możliwe. Oczywiście każdy ma inne potrzeby i zrobi jak uważa. Na następny sezon do Wawy również bedzie gotowa autostrada, więc i nam bedzie łatwiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...